Szkolenie Czas Pracy z certyfikatem i zaświadczeniem MEN

Ogłoszenie nieaktualne

Cena

199

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
SPD SZKOLENIA
profesjonalne praktyczne kursy online
http://www.spdszkolenia.pl
www.spd2.pl
Tel. [ukryte]
Szkolenie Czas Pracy z certyfikatem i zaświadczeniem MEN
We współpracy z serwisem kadrywpraktyce.pl
Szkolenie z zakresu czasu pracy przyda się każdemu, kto nie tylko układa rozkłady czasu pracy dla pracowników, ale także sprawdza ich poprawność czy też dokonuje końcowych rozliczeń związanych z pracą ponad normy lub przedłużony dobowy wymiar czasu pracy.
Nauczysz się poprawnie definiować czas pracy, przygotowywać optymalne grafiki oraz rozliczać czas pracy i klasyfikować godziny nadliczbowe. Dzięki ciekawej formie i dużej ilości przykładów, czas pracy nie będzie miał przed Tobą tajemnic!
Nasze szkolenie to szkolenie pisane jest prostym, zrozumiałym językiem, bez nadużywania terminologii prawniczej, aczkolwiek w jego trakcie powołujemy wszelkie niezbędne podstawy prawne i – jeśli trzeba – tłumaczymy je na “nieprawniczy język”. Nie musisz szukać żadnych przepisów – wszystko masz w jednym miejscu i na jedno kliknięcie.
Absolwenci naszych kursów i szkoleń otrzymują zaświadczenia ukończenia kursu wystawione na druku MEN oraz Certyfikat ukończenia kursu.
Przez cały czas trwania szkolenia jesteś pod opieką trenera, a nawet po jego zakończeniu, jeśli potrzebne Ci jest wsparcie – służymy wszelką pomocą. Całe szkolenie odbywasz bez wychodzenia z domu, a uczysz się tak, jak Ci wygodnie – na komputerze, tablecie, telefonie.
https://spdszkolenia.pl/course/czas-pracy-szkolenie-online-z-zaswiadczeniem/
Dostęp do szkolenia na 90 dni z opcją bezpłatnego przedłużania
Wystawiamy faktury.
www.spd2.pl   oraz  https://spdszkolenia.pl/courses-masonry/
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65053019
  • Data wprowadzenia: 16.10.2022