cenzura

Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Masaż tantryczny dla Pani

Ogłoszenie podstawowe

Masaż tantryczny dla Pani

Cena

140

Jestem
Mężczyzną

Witam,
Jestem dyplomowanym masażystą,  masaże tantryczne wykonuję z prawdziwą i naturalną pasją. Proponuję masaż tantryczny dla Pani, która chce poczuć się jak prawdziwa Bogini, z uwielbieniem jej każdego fragmentu ciała, bez skrępowania i oceniania. Wstyd i jakiekolwiek kompleksy pozostają za drzwiami. Pani pozostaje w rozkoszy danej  chwili i samej siebie. Podczas masażu Pani odczuwa przenikający i błogi stan energetyczny oraz ukojenia sensualnego. Jest to masaż dla Pani, która szuka czegoś wyjątkowego, namiętności powiązanej z duchowością i medytacją.
Masaż taki przywraca równowagę energii seksualnej i poczucie pełnej rozkoszy. Masaż trwa ok 2h. Oczywiście dostosowuję się również do indywidualnych potrzeb danej Pani. Masaż wykonuję na profesjonalnym stole do masażu. Używam wysokiej jakości olejków, w tym masaż gorącym olejkiem. Oferuję również peeling całego ciała. 
Dojeżdżam ze stołem na wskazany adres przez Panią, jak również przyjmuję u siebie w gabinecie. Gwarantuję przyjazną atmosferę, poczucie ciepła i bezpieczeństwa.
Zainteresowaną Panią proszę o kontakt mailowy w celu umówienia się.
P.S. Nie wykonuję usług seksualnych.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Robert

r...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 9 dni (do 11.10.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65122744
  • Data wprowadzenia: 05.12.2022
  • Aktualizacja: 12.09.2023
Wróć do góry