cenzura

Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Masaż wyszczuplający sylwetkę + masaż Relaksacyjny

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
190
Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Cellulit jest jednym z najpoważniejszych problemów estetycznych współczesnej kobiety. Niewłaściwe odżywianie, brak ruchu i siedzący tryb pracy powodują, że na pośladkach i udach pojawiają się szpecące grudki. Tak naprawdę są to chorobowo zmienione komórki tłuszczowe, na których kondycję mają wpływ zaburzenia w przepływie krwi i limfy oraz odkładanie się toksyn będących ubocznym produktem przemiany materii. Grudki powstające w ten sposób dla wielu kobiet są powodem kompleksów. Stanowią również poważną barierę przed odsłonięciem części ciała, na których pojawiają się przykre zmiany.
Aby zlikwidować cellulit można próbować różnych środków. Odpowiednia dieta niestety nie wystarczy. Dość skuteczne są ćwiczenia wzmacniające mięśnie ud i pośladków. Jednak wymagają one bardzo dużej systematyczności. Ich wyniki przyspieszyć może masaż antycellulitowy. Techniki proponowane przez gabinety masażu są dobierane w zależności od potrzeb pacjentek. Sporo zależy tu od rozległości i intensywności zmian.
Masaż antycellulitowy rozbija tkankę tłuszczową na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu organizm łatwiej je metabolizuje. Sprzyja temu również pobudzenie krążenia krwi i limfy powodowane uciskaniem i ugniataniem. Efekty, które przynosi masaż antycellulitowy, to gładka, jędrna i elastyczna skóra. Jednak – aby je osiągnąć – potrzebna jest seria zabiegów. Masaż antycellulitowy można także łączyć z innymi zabiegami, takimi jak: drenaż limfatyczny, elektrostymulacja, fale radiowe czy mezoterapia bezigłowa. W ten sposób można wzmocnić i przyspieszyć efektywność terapii.
 
Opis zabiegu
Masażysta bądź kosmetolog zanim przystąpią do zabiegu, smarują skórę pacjenta odpowiednio dobranym preparatem, w którym znajdują się składniki ujędrniające skórę i wspomagające krążenie podskórne. W trakcie masażu przechodzi się od ruchów wstępnych, czyli głaskania i rozcierania, do ugniatania i szczypania. Masaż antycellulitowy wykonuje się w kierunku serca, od dolnych partii ud i pośladków ku górze – w kierunku pachwin.
Prawidłowo wykonany masaż antycellulitowy pozostawia na skórze odczyn – zaczerwienienie skóry wynikające z wykonanej na niej pracy.
 
Wskazania
Masaż antycellulitowy przeprowadza się u kobiet, które zauważyły na swoich udach i pośladkach cellulit: wodny, twardy, lipidowy, bądź mieszany. Warto wykonywać go profilaktycznie – gdy pojawią się już pierwsze symptomy cellulitu. Im wcześniej zacznie się z nim walczyć, tym lepiej.
 
Przeciwwskazania
Masaż antycellulitowy nie powinno wykonywać się u osób:
 • z infekcjami na skórze;
 • chorych zakaźnie;
 • w ciąży;
 • z gorączką;
 • z pękającymi naczynkami;
 • chorych na nowotwór.
 
Objawy niepożądane
Masaż antycellulitowy jest bezpiecznym zabiegiem. Jednak ponieważ wymaga mocniejszego ucisku, na wrażliwej skórze mogą uwidocznić się po nim siniaki. Z tego samego powodu masażowi może towarzyszyć również ból.
 
Częstotliwość zabiegów
Masaż antycellulitowy to jeden z zabiegów, który – aby mógł przynieść widoczne efekty – wymaga powtarzania. Ilość i częstotliwość zabiegów każdorazowo jest ustalana indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości pacjentki. Przyjmuje się jednak, że seria 12 zabiegów w natężeniu 2-3 masaży w tygodniu to pewien standard polecany osobom zainteresowanym tego typu terapią antycellulitową.
Zapraszam
 • Numer ogłoszenia: 62591171
 • Data wyróżnienia: 5 czerwca 2019
 • Data wprowadzenia: 5 czerwca 2019
 • Aktualizacja: 4 września 2019
 • Wyświetleń: 109
 • Wyświetleń na liście: 18 258