cenzura

Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Zatrudnimy Panie do pracy..u nas zarobisz najwięcej :)).. SALON TAO

powrót do listy
obserwuj
Cena
10 000
Jestem
Kobietą

Treść ogłoszenia

Jesteśmy w tej branży od ponad 8 lat. Nie dawno otworzyliśmy nasz kolejny punkt na mapie Gdyni. Nasz salon oferuje masaże relaksacyjne, nuru, body to body , tantryczne.. Posiadamy bardzo dużą bazę stałych klientów, którzy chetnie odwiedzają nasz salon i są świadomi usług jakie oferujemy. 
Oczekujemy :
* wysokiej kultury osobistej, wiek 18-40 lat , zadbany wygląd ( schludność, wysoka higiena osobista )
* punktualności, nasz salon czynny jest 7 dni w tygodniu, grafik jest oczywiście całkowicie do ustalenia, więc jeśli szukasz stałej pracy zapraszam śmiało, jeśli dorywczej równiez się dogadamy :), natomiast punktualność to bardzo ważna cecha w tej pracy. Często masaże zaczynają się już od 9 rano, lub masażystka ma je poumawiane parę dni wcześniej, nie ma mowy o spóźnieniu ..
* Nie wymagamy żadnego doświadczenia w tej branży, ale oczywiście ewentualne jest zawsze plusem :)

Oferujemy:
*pracę w grupie normalnych dziewczyn, zgranej ekipie, która sobie pomaga :)
*bardzo szeroką bazę klientów
* wszelkie potrzebne środki do pracy, my dbamy o reklamę salonu, o środki tj. oliwki itd, nie ponosisz żadnych kosztów pracy
*oczywiście bardzo wysokie zarobki , w naszym salonie mieszczą się one pomiędzy 5 a 10 tys zł w zalezności oczywiście od dyspozycyjności masazystki :)
*nie ma u nas zakonczen oralnych, seksu, czy innych usług tego typu "dodatkowych",( wiele masażystek , które przyszły do nas z innego salonu , w którym są tego typu usługi powiedziały " tu jest tyle samo klientów, jak nie więcej, a nie muszę tego robić" te słowa świadczą o renomie i szacunku do masażystki, ja sama masowałam prawie 2 lata, więc kto lepiej zrozumie masazystki niż osoba , która sama masowała :) 
Jjedynie oferujemy masaż z finałem ręką, lub piersiami, u nas jest oferowany masaż 45 min , za który klient płaci 150zł, w momencie masazu pół godzinnego, klient płaci tyle samo, nie zmniejszamy stawki , szanujemy nasze masażystki :) napiwki rzecz jasna są całe dla masażystki.

Wspomnę też , że dużym plusem naszych salonów jest to , że masażystka widzi klienta przed tym jak wejdzie do salonu, co eliminuje całkowicie ewentualne spotkanie kogoś znajomego. Nigdy tez nie ma jednej masażystki na zmianie, a max są 3 ( tyle gabinetów mamy w każdym salonie). 
 
Ogłoszenie wyróżnione
506870 Zadzwoń
z...@gmail... Wyświetl e-mail
Salon tao
Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Ważne jeszcze 8 dni (do 26.07.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62576068
  • Data wyróżnienia: 12 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 30 maja 2019
  • Aktualizacja: 3 lipca 2019
  • Wyświetleń: 533
  • Wyświetleń na liście: 151 652
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS