- 60% Nowy stelaż firmy Schlaraffia 140x200 cm 600zł

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
6
Zdjęcie 1 / 6
Cena

600

Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Rodzaj
Łóżka, kanapy, fotele
Stan
Nowe

Treść ogłoszenia

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: stelaż
Wymiar: szerokość 140 cm długość 200 cm,
Producent: Schlaraffia
Materiał: lite drewno
Stan: Nowy
Informacje dodatkowe: Płaski stelaż z listew Schlaraffia Classic 28 zapewnia pełen komfort leżenia i spokojny sen. Idealne połączenie materaca i stelaża z listew stanowi idealną podstawę do dobrego snu. Stelaż z listew płynnie reaguje na ruchy podczas snu i elastycznie dopasowuje się do różnych pozycji do spania. Elastyczna strefa komfortu ramion dla lepszego podparcia kręgosłupa, szczególnie podczas leżenia na boku. Centralny pas rozprowadzający obciążenie i 5-strefowe podparcie zapewniają rozłożenie ciężaru ciała w sposób punktowo elastyczny i zmniejszający ucisk - wspaniałe warunki na spokojne noce. Przechowywanie listew w ruchomych podwójnych nakładkach zapewnia elastyczną amortyzację. Dzięki gładkim nakładkom wykonanym z wysokiej jakości gumy amortyzacja jest również bezgłośna. Stelaż z listew z 28 wielowarstwowymi listwami i 5-strefowym podparciem zapewnia niezrównane uczucie leżenia do krawędzi łóżka. Dzięki dobrej funkcji sprężynowej rama z listew dostosowuje się indywidualnie do preferowanej pozycji leżącej.
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 1600zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65023686
  • Data wprowadzenia: 26.09.2022