Meble do pokoju dzieci , młodzieży

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Cena
1
Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam

Treść ogłoszenia

Fronty meblowe z MDF-u Lakierowanego
Jesteśmy producentem estetycznych i solidnych frontów z MDF-u lakierowanego. Posiadamy własną, nowoczesną pracownię, w której powstają nasze produkty. Oferowane przez nas fronty wykonujemy w międzynarodowych paletach barw RAL, ICA i NCS o różnej połyskliwości. Każdorazowo powstają one z płyty dwustronnie białej o gr. 18 mm. Dostarczany przez nas produkt malowany jest podkładem kryjącym, a następnie 2 lub 3 warstwami lakieru.

Dzięki wykorzystaniu materiału, jakim jest MDF lakierowany, nasze fronty charakteryzują się klasyczną, prostą formą. Aby dostarczyć Państwu meble, które będą doskonale dopasowane do Państwa wymagań oraz ograniczeń, związanych z metrażem i układem danego pomieszczenia, informujemy, że fronty jesteśmy w stanie wykonać w niemalże każdym rozmiarze. Aby zapoznać się z dostępną kolorystyką zachęcamy do przejścia na podstronę – paleta lakierów

Fronty meblowe z Forniru
Posiadamy nowoczesne, specjalistyczne maszyny oraz prasy, które służą nam do kompleksowej produkcji forniru, zwanego inaczej okleiną naturalną. Ma on formę cienkich płatów drewna o grubości od 0,6 do 3 mm, które uzyskuje się poprzez skrawanie płaskie. Do jego wytworzenia potrzeba około 200 gatunków krajowego oraz egzotycznego drewna, charakteryzującego się dużą szlachetnością i estetycznym usłojeniem.
Fornir z powodzeniem służy nam do produkcji mebli w dowolnie wybranej przez Państwa kolorystyce. Wszystkie z nich charakteryzują się prostą, minimalistyczną formą, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Wiemy jak ważne jest doskonałe dopasowanie parametrów mebla do danego pomieszczenia, dlatego dajemy możliwość zamówienia frontu o dowolnym wymiarze.

Blaty kuchenne i łazienkowe pod wymiar
W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór blatów kuchennych i łazienkowych. Proponujemy blaty z kamienia naturalnego – Granitowe, konglomeraty kwarcowe, blaty z tworzyw typy SSV, Hanex , Corian i najbardziej znane blaty postrormingowe. Z każdego rodzaju blatów przedstawimy Państwu bogata kolorystykę. Kolorystyka blatów postformingowych dostępna pod tym linkiem – blaty laminowane
Płyta laminowana
Nasze meble wykonujemy na bazie płyty meblowej laminowanej. Jest to materiał podstawowy w meblarstwie charakteryzujący się wysoką jakością, szeroką gamą kolorystyczna strukturalną i powierzchniową. Płyta laminowana wykorzystywana jest do produkcji korpusów mebli oraz jako fronty meblowe. 

zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną

biuro
Centrum Handlowe Kowale
ul.Staropolska 32
  • Numer ogłoszenia: 61811846
  • Data wprowadzenia: 24 sierpnia 2018
  • Aktualizacja: 8 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 236
  • Wyświetleń na liście: 10 791