Gdynia Redłowo
2018 146800 km 1580 cm3 Hybryda 47500 zł
Hyundai Ioniq Hybrid 2018 - Bardzo ekonomiczny: zdjęcie 98347835
Hyundai Ioniq Hybrid 2018 - Bardzo ekonomiczny: zdjęcie 98347836
Hyundai Ioniq Hybrid 2018 - Bardzo ekonomiczny: zdjęcie 98347837
Więcej zdjęć 8
  • Galeria
Gdynia Redłowo 47500 zł

Hyundai Ioniq Hybrid 2018 - Bardzo ekonomiczny

Hyundai Ioniq Hybrid 2018 - Bardzo ekonomiczny

Typ pojazdu Osobowy
Szczegóły:
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Napęd: Na przednie koła
  • Hyundai Ioniq (2016-teraz)
  • Ioniq
  • Kolor: Niebieski
  • Moc: 141KM
  • Typ nadwozia: Liftback
  • Liczba drzwi: 4/5
  • Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Numer VIN: KMHC65LC8JU066378
Stan
  • Garażowany
  • Stan techniczny: Nieuszkodzony
  • Zarejestrowany w Polsce
Wyposażenie
  • Komputer
  • ABS
  • Wspomaganie kierownicy
  • Poduszki powietrzne
  • Klimatyzacja
  • El. szyby
  • El. lusterka
  • Alarm
  • Immobilizer
  • Centralny zamek
  • Radio
  • Kierownica wielofunkcyjna
  • Tempomat
  • ESP
  • Powietrzne kurtyny boczne
  • System Start Stop
  • Isofix
  • Bluetooth
  • Gniazdo USB
  • Gniazdo AUX
  • Asystent parkowania

Sprzedam mojego Hyundaia Ioniq Hybrid (wersja Blue) z 2018 roku. Uwielbiam to auto i sprzedaję je tylko dlatego, że potrzebuję większego modelu (Tucson). Samochód prowadzi się rewelacyjnie, jest niesamowicie oszczędny i technicznie w stanie idealnym.
Kluczowe informacje:
  • Pochodzenie: Auto sprowadzone z USA, zakupione przeze mnie w Gdyni w 2020 roku. Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem od blisko 6 lat.
  • Jednostki: Ze względu na pochodzenie, licznik główny podaje wartości w milach (przebieg ok. 91 tys. mil, co daje ok. 147 tys. km).
  • Niskie spalanie: Realne wyniki to 4.0 - 4.5 l/100km latem oraz 5.0 - 5.5 l/100km zimą.
  • Serwis: Auto jest po świeżej wymianie oleju i filtrów. Posiada aktualne badanie techniczne oraz ubezpieczenie OC.
  • Technologia: Wyposażone w Android Auto oraz Apple CarPlay – nawigacja i muzyka z telefonu działają idealnie na ekranie auta. Posiada też kamerę cofania.
Stan wizualny i techniczny: Samochód jest w ciągłej eksploatacji, garażowany przez ostatnie 3 lata. Technicznie bez zarzutu. Wizualnie posiada dwa drobne mankamenty parkingowe: pęknięcie na tylnym zderzaku oraz na jednym kołpaku (widoczne na zdjęciach).

Kontakt: Proszę o kontakt mailowy lub WhatsApp/SMS w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jeśli zdecydują się Państwo na telefon, postaram się odpowiedzieć po polsku, jednak mój polski nie jest jeszcze biegły. Moim językiem ojczystym jest angielski, więc w tym języku porozmawiamy najswobodniej.

Zapraszam na jazdę próbną w Trójmiasto. To uczciwe, zadbane auto od osoby prywatnej. Cena do negocjacji.

Aktualizacja: 19.04.2026

Numer oferty: 66385453

Wróć do góry