Syndyk sprzeda samochód 7-osobowy Opel Zafira, rocznik 2002

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Cena
2 500
 • Rok produkcji
  2002 r.
 • Przebieg
  420000 km
 • Pojemność
  1995 cm3
Marka
Opel
Model
Zafira
Paliwo
Diesel
Liczba drzwi
4/5
Typ pojazdu
Osobowy
Stan
 • Zarejestrowany w Polsce

Treść ogłoszenia

Syndyk masy upadłości Grzegorza Reszka osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki samochód osobowy marki Opel Zafira rok produkcji 2002, 7-osobowy, za cenę nie niższą niż 2.500,00 zł. Brak ważnego badania okresowego, pierwsza rejestracja w Polsce w 2009 r. Zapalona kontrolka poduszki powietrznej. Do wymiany kompletne zawieszenie i szyba przednia.
Zainteresowanym osobom pojazd zostanie udostępniony do obejrzenia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z syndykiem pod numerem telefonu [ukryte] (kontakt możliwy w dni robocze w godzinach 9-17).

W przypadku zainteresowania zakupem należy w terminie do dnia 31 października 2020 r. złożyć pisemną ofertę zawierającą:
- wskazanie przedmiotu oferty (samochód osobowy marki Opel Zafira),
- proponowaną cenę zakupu, nie niższą niż wskazana wyżej cen minimalna,
- dane oferenta (imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy),
- odręczny podpis oferenta.

Oferta winna być przesłana na adres Kancelarii Syndyka: ul. Dworcowa 8/2, 84-200 Wejherowo, drogą pocztową (za datę złożenia oferty przyjmuje się datę wpływu oferty do Kancelarii Syndyka). W przypadku wpływu kilku ofert syndyk dokona wyboru oferty o najwyższej zaoferowanej cenie, zaś w przypadku wpływu dwu lub więcej równoważnych ofert syndyk zorganizuje aukcję pomiędzy oferentami.

Kupujący winien jest uiścić całość ceny sprzedaży najpóźniej w dniu zawarcia umowy sprzedaży, przed zawarciem umowy sprzedaży. Syndyk zastrzega sobie prawo do odstąpienia od sprzedaży na każdym etapie postępowania bez podania przyczyny. Sprzedaż dokonywana w postępowaniu upadłościowym ma skutki sprzedaży egzekucyjnej. Przepisy dotyczące sprzedaży dokonywanej w postępowaniu egzekucyjnym uregulowane są w art. 864 i nast. kodeksu postępowania cywilnego.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 • Numer ogłoszenia: 63655654
 • Data wprowadzenia: 17 sierpnia 2020
 • Aktualizacja: 13 października 2020
 • Wyświetleń: 236
 • Wyświetleń na liście: 13 221