Angielski dla Twoich potrzeb

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7
Cena
110
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy techniczne,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów,
Nauczanie dzieci
Oferta
Zajęcia prywatne
Wiek od
8
Wiek do
65

Treść ogłoszenia

Atrakcyjne ceny za lekcje:
 - w godzinach 11:00-15:00 
 - na Skypie
 - dla studentów


Zadzwoń lub pisz umów się na bezpłatną lekcję pokazową!

Szukasz bardziej skutecznego i przyjemnego sposobu, aby polepszyć swój angielski? 
Jestem native speakerem z Londynu, przez 5 lat pracy jako nauczyciel w Polsce uczyłem języka angielskiego biznesowego dyrektorów oraz prezesów firm, a także uczyłem codziennego języka angielskiego pracowników, nastolatków, dzieci, dorosłych. Nauczam na każdym poziomie (A1-C2), więc niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy jesteś na poziomie zaawansowanym - masz pewność, że zajęcia będą odpowiadały Twojemu poziomowi.

Pracowałem w wielu szkołach w Trójmieście, a także w międzynarodowych korporacjach. Poznałem metody nauczania, które dają realne efekty. Osobiście układam programy nauczania dla szkoły publicznej - ponad 80 uczniów - oraz przygotowuję indywidualnie dostosowane materiały do nauki.

Pomogłem setkom uczniów: z gramatyką, wymową oraz budowaniem szerokiego zasobu słownictwa. Jeśli jesteś na zaawansowanym poziomie i czujesz, że trafiłeś na ścianę, która nie pozwala dalej Ci się rozwijać - godzina zajęć ze mną pomoże Ci obrać nową drogę rozwijania języka.

Znam polską kulturę, a dzięki temu wiem, jakie typowe błędy językowe mogą popełniać Polacy - oraz jak przestać je popełniać. Jestem cierpliwym i przyjaznym nauczycielem, ale zawsze  poprawiam błędy - tak, by moi uczniowie wynieśli z zajęć jak najwięcej.Prowadzę zajęcia przez Skype oraz osobiście (w moim domu lub Twoim). Umiem dopasować się do potrzeb ucznia - jeśli jesteś zainteresowany/a - zostaw wiadomość i ustalimy program nauczania.

Mam nadzieję, że to właśnie Ciebie nauczę angielskiego!

Robert
 
  • Numer ogłoszenia: 63181352
  • Data wyróżnienia: 25 września 2020
  • Data wprowadzenia: 17 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 22 września 2020
  • Wyświetleń: 1 081
  • Wyświetleń na liście: 66 806