Angielski Online - wygodnie i skutecznie

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
30
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów,
Nauczanie dzieci
Oferta
Szkoły językowej

Treść ogłoszenia

Kursy w Polly Studio to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają zajęć pomagających przełamywać barierę językową skupiając się na praktyce.

Jak wyglądają takie zajęcia?
  • Osoby początkujące uczą się porozumiewać w praktycznych życiowych sytuacjach. Uważamy, że na tym etapie bardziej przyda Ci się umiejętność dogadanie się na lotnisku czy w sklepie niż czas zaprzeszły. Słuchamy dużo nagrań tak, aby kursanci rozumieli nie tylko swojego nauczyciela, ale też różne akcenty.
  • Osoby bardziej zaawansowane rozwijają swoje słownictwo, pracują nad wymową czerpiąc język z fragmentów filmów, seriali czy wykładów TED. Dyskutujemy na ciekawe tematy bieżące i chcemy, żeby lekcja była dla Ciebie przyjemnością.
  • Niezależnie od poziomu dbamy o Twoją motywację do nauki. chcemy, żeby nauka nie kończyła się wraz zakończeniem zajęć, a język angielski stał się częścią Twojego życia, którą polubisz.

Skąd możesz mieć pewność, że nasze zajęcia są skuteczne?
Zobacz tylko niektóre z opinii, które wystawili nam kursanci:

Google.com (ocena 5/5)
Julka: "Serdecznie polecam kursy online. W czasie pandemii miałam okazję uczestniczyć w wielu kursach zdalnych, jednak ten oceniam zdecydowanie najlepiej. Zajęcia prowadzone z rozwagą i smakiem. Naprawdę warto ;)"

Trojmiasto.pl (ocena 5,9/6)
Mat: "Mieliście kiedyś uczucie, ze pomimo wieloletniej nauki dalej nie potraficie spokojnie porozmawiać z kimś w po angielsku? Jeżeli tak, to serdecznie polecam lekcje z Sylwią. W łatwy i przyjemny sposób nauczy Cię jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Dzięki niej język obcy przestaje być "obcy", a jego używanie staje się proste. 10/10 Polecam"

Facebook (ocena 5/5)
Małgorzata: "Najlepszą rekomendacją szkoły Polly jest opinia mojego syna. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone w różne zabawy, a to najlepszy sposób aby dzieci szybko i łatwo przyswajały wiedzę < 3"

Z dziećmi i młodzieżą spotykamy się online dwa razy w tygodniu (2x45min lub 2x60min), a z dorosłymi raz w tygodniu (1x90min). Zajęcia odbywają się w małych grupach (3-4osoby).
Dołącz do grona osób, które już przekonały się, że nauka może być skuteczna i przyjemna. Zapisz się na kurs już dziś.

Masz pytanie? Nie masz pewności czy to rozwiązanie dla Ciebie?
Zadzwoń  [ukryte] lub napisz [ukryte]  
Porozmawiamy i doradzimy. Do usłyszenia!
  • Numer ogłoszenia: 63722271
  • Data wyróżnienia: 7 września 2020
  • Data wprowadzenia: 7 września 2020
  • Aktualizacja: 9 września 2020
  • Wyświetleń: 102
  • Wyświetleń na liście: 6 508