Angielski w wakacje!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
60
Jestem
Osobą prywatną
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy techniczne,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów
Wiek od
13
Wiek do
99

Treść ogłoszenia

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w wakacje?

Niezależnie od tego, czy wakacje są dla Ciebie odpoczynkiem od nauki, czy czasem, gdzie wreszcie możesz sobie pozwolić na długo oczekiwany urlop. To przede wszystkim bardzo dobry moment na rozpoczęcie lub kontynuację nauki angielskiego. Czemu? Ponieważ wymaga ona systematyczności! Wakacje to również czas, kiedy odchodzi część obowiązków. Zyskujesz tym samym więcej czasu dla siebie, a kurs wakacyjny do idealna metoda łączenia przyjemnego z pożytecznym.

Co zyskasz z wakacyjnym kursem języka angielskiego?

Wakacje to doskonały czas na szlifowanie swoich umiejętności językowych. Uczestnictwo w kursie wakacyjnym zapewni Ci szybką i efektywną naukę języka angielskiego. Da Ci to możliwość by od września kontynuować naukę na wyższym poziomie. Wakacje to również czas, kiedy odchodzi część obowiązków. Jeżeli chodzisz do szkoły, lub studiujesz – przerwa w nauce, a jeżeli masz dziecko, to nie musisz dbać o jego obowiązki szkolne. Kurs będzie dopasowany do Twoich możliwości, czasu, którym dysponujesz. To Ty decydujesz!

Kilka słów o mnie:

Jestem doktorem filologii angielskiej. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w szkołach państwowych, prywatnych, a także w szkołach językowych. Od lat z powodzeniem nauczam młodzież, studentów oraz osoby dorosłe.

Potrafię skutecznie przygotować do egzaminów z języka angielskiego, wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, poszerzyć słownictwo oraz przede wszystkim nauczyć mówić po angielsku płynnie, naturalnie i bez blokad.

Zajęcia są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia i celu nauki. Gwarantuję profesjonalizm, zaangażowanie, lekcje, które nie nudzą i przynoszą efekty, jak też wskazówki i techniki pozwalające efektywnie uczyć się języka samodzielnie.

Oferuję:
  • zajęcia konwersacyjne
  • zajęcia przygotowujące do matury i egzaminu ósmoklasisty
  • zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE
  • nadrabianie zaległości szkolnych, utrwalanie bieżącego materiału
*Jeśli nie odbieram telefonu, prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę o SMS :)  [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64287065
  • Data wprowadzenia: 23 maja 2021
  • Aktualizacja: 18 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 65
  • Wyświetleń na liście: 10 070