Naucz się mówić! Conversation English - konwersacje z angielskiego

powrót do listy
obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Cena
50
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy techniczne,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów
Oferta
Zajęcia prywatne

Treść ogłoszenia

Naucz się mówić! 
Na zajęciach Conversation English pokonasz barierę w mówieniu i nauczysz się swobodnie rozmawiać  w sytuacjach towarzyskich i biznesowych.

Każde 90-minutowe spotkanie poświęcone jest rozmowie na wybrany przez ucznia temat (np. "Teenage rebellion", "Neighbours from hell", "Healthy lifestyle", "Price and value", "Revenge is sweet", "Incredible stories”, “Folk wisdom”, “I hate my boss”, "It should be banned”, “Who cares about environment?”, “The power of prayer”, “Living longer”, “Are we all criminals?”, “The dating game”, “Fashion”, “Special days and dates”, “National stereotypes”, “Immigration and racism” oraz kilkadziesiąt innych).

Rozmowę znacznie ułatwiają odpowiednio dobrane materiały stymulujące, takie jak: zdjęcia, dane statystyczne, bardzo krótkie artykuły.
Dyskusja na ciekawe tematy, prowadzona w luźnej, żartobliwej atmosferze może być też okazją do bezstresowego odświeżenia gramatyki i poszerzenia zakresu słownictwa.

Referencje dostępne na http://tufotki.pl/EMU2g

Wystawiam faktury. Zapraszam!

Pan Artur jest osobą umiejącą prowadzić konwersacje na każdy temat. Rozmowa z nim jest interesująca, a mózg jest stymulowany do szukania słówek i tworzenia konstrukcji zdaniowych adekwatnych do danej chwili, a nie wynikająych z góry ustalonego programu. Rozmowy tego tyu były dla mnie szczególnie ważne, gdyż dawały mi mozliwość stosowania języka w praktyce dnia codziennego w sposób naturalny i niewymuszony.
Pani Longina Ruszczyk-Czajor - Prezes Zarządu Hands2Work

Z oferty zajęć indywidualnych u Pana Artura korzystałam tylko kilka miesięcy, ale był to czas, który dał mi wielokrotnie więcej niż semestr nauki w szkole językowej. Pan Artur jest osobą otwartą, energiczną i pozytywnie nastawioną do ludzi, wytwarza sympatyczną atmosferę na zajęciach. Jak nigdy motywowało mnie to do czestszego zaglądania do materiałów z lekcji, a jednocześnie nie mogłam się doczekac kolejnych zajęć.
Pani Agnieszka Bomba - Wiceprezes Zarządu Trojmiasto.pl

Zajęcia z Panem Arturem Czerwińskim były świetną inwetycją. Nigdy jeszcze nie osiągnęłam takiego postępu w mówieniu w języku angielskim.
Pani Monika Zawadzka - Adwokat

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

50 zł

Aktualizacja: 3 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

50 zł

Aktualizacja: 19 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
572490... Zadzwoń
a...@wp.pl Wyświetl e-mail
Artur Czerwiński
Adres
Gdańsk Śródmieście
Ważne jeszcze 54 dni (do 10.01.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 56892886
  • Data wyróżnienia: 15 października 2019
  • Data wprowadzenia: 27 lipca 2015
  • Aktualizacja: 22 października 2019
  • Wyświetleń: 4 086
  • Wyświetleń na liście: 100 581
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS