Indywidualne lekcje angielskiego branżowego m.in. biznesowy, medyczny

Ogłoszenie nieaktualne

Indywidualne lekcje angielskiego branżowego m.in. biznesowy, medyczny

Cena

75

Jestem
Szkołą językową
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy techniczne,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów

Język angielski ważny jest nie tylko na etapie szkolnym. Przygotowanie do egzaminów, lekcje dla dzieci, to tylko niektóre propozycje przygotowane przez Schoolout. Egzaminy masz już za sobą? Pracujesz w branży, w której szczególnie ważny jest specjalistyczny, branżowy język? Chcesz podszkolić swoje umiejętności pod okiem specjalisty? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Podczas indywidualnych lekcji językowych wprowadzimy Cię w tajniki branżowego angielskiego. Rozwijaj swoje kompetencje, poznaj niezbędne w biznesie zwroty, które pomogą Ci świetnie promować i rozwijać Twoją firmę. Zapisz się na szkolenie języka angielskiego medycznego.

Dzięki indywidualnym zajęciom w Schoolout nie tylko rozwiniesz swoje kompetencje językowe, ale popracujesz nad wymową, poćwiczysz konwersacje w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

Zapisz się już dziś i korzystaj z profesjonalnej wiedzy i umiejętności naszych lektorów. Wybierz indywidualne podejście i tempo kursu dostosowane do Twoich preferencji i możliwości. To doskonały sposób, aby przygotować się do wyjazdu zagranicznego, jeśli planujesz rozpoczęcie pracy poza granicami Polski.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65103561
  • Data wyróżnienia: 12.09.2023
  • Data wprowadzenia: 22.11.2022
  • Aktualizacja: 22.08.2023
Wróć do góry