Kurs specjalistyczny

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Cena
3 780
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów
Oferta
Szkoły językowej

Treść ogłoszenia

Z uwagi na współpracę z klientami w systemie hybrydowym , spotkania  stacjonarne ograniczyliśmy jedynie do spotkań (1 - 1). Spotkania indywidualne zapewniają większe bezpieczeństwo, zajęcia odbywają się w salach zapewniających przestrzeń zarówno w wymiarze fizycznym jaki i osobistym, osoby odwiedzające nasze biura mają możliwość zaczekania w innym pomieszczeniu na zakończenie zajęć.  Szkolenia grupowe i indywidualne prowadzone są online od wielu lat, dlatego zdołaliśmy wypracować efektywny sposób interakcji zarówno w trakcie jak i pomiędzy zajęciami. 

Przeznaczone dla osób aktywnych zawodowo, pragnących poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego w życiu zawodowym. Podczas zajęć kładzie się szczególny nacisk na poznanie terminologii oraz zastosowania języka fachowego danej dziedziny. 

Kursy obejmują rożne dziedziny, często zdarza się ze kurs specjalistyczny przeplata się z kursem konwersacyjnym. W przeciwieństwie do kursów egzaminacyjnych, podczas których skupiamy się na czterech umiejętnościach językowych, w życiu zawodowym najważniejsza jest umiejętność mówienia i to na niej koncentrujemy się  w przypadku kursów specjalistycznych.  

Kursy specjalistyczne różnią się od siebie znacznie  i są dopasowane do potrzeb klienta. Spora grupa naszych kursantów, w ramach swojej pracy pisze artykuły naukowe w języku obcych, publikowane w pismach międzynarodowych  i zależy im głównie na nabyciu umiejętności pisania tekstów formalnych, w celu otrzymania akceptacji recenzentów.  Część klientów to pracownicy firm międzynarodowych, którzy często uczestniczą w spotkaniach, szkoleniach i prezentacjach w języku obcym. 

Kursy specjalistyczne po dogłębnej analizie specyfiki pracy, ich potrzeb oraz problemów, przynoszą spore korzyści, nie tylko  dla kursantów, ale również dla ich pracodawców.

Cena kursu obejmuje wyżywienie oraz napoje.

(Zawsze) dostępne bezpłatne miejsca parkingowe na parkingu monitorowanym 

 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63690970
  • Data wyróżnienia: 29 września 2020
  • Data wprowadzenia: 28 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 26 maja 2021
  • Wyświetleń: 166
  • Wyświetleń na liście: 16 200