POZNAJ UNIKALNĄ METODĘ SPEAK UP!

powrót do listy
Zdjęcie 1 / 10
Cena
14,99
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy techniczne,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów,
Obozy językowe w Polsce
Oferta
Szkoły językowej
Wiek od
15
Wiek do
95

Treść ogłoszenia

Siedząc na sofach, pijąc kawę/herbatkę i pogryzając brytyjskie cookies, Nasi uczniowie spotykają się z ciekawymi osobami, a lekcje zmieniają się w spotkania towarzyskie, na których szlifują język obcy.

Zajęcia w naszej szkole to nie kolejny nudny obowiązek, ale prawdziwa przyjemność - to po prostu "połączenie świetnie przygotowanych zajęć" z "wyjściem do kawiarni".

Stosując naszą wyjątkową metodę nauki angielskiego przekonasz się jak bardzo jest skuteczna i niezawodna. Szybko dostrzeżesz efekty, zbudujesz swój sukces językowy i zrealizujesz swoje marzenia. To nowoczesne połączenie zajęć z wykwalifikowanymi lektorami z zajęciami multimedialnymi, które zagwarantują szybkie efekty i pełne zanurzenie w języku angielskim. Zapraszamy do Speak Up!

Speak Up to profesjonalny kurs języka angielskiego, który dopasowaliśmy do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy najkorzystniejsze rozwiązania metodyczne, elastyczność w doborze terminów zajęć i przede wszystko przyjemną, skuteczną naukę języka. Nasza metoda nauki angielskiego Speak Up wyróżnia się efektywnością, szybkością i przyswajalnością. Innowacyjne rozwiązania i narzędzia wspierają codzienną naukę języka.

Szkoła angielskiego Speak Up w Gdyni mieści się na I piętrze centrum Kwiatkowskiego. Nieopodal skrzyżowania z ulicą Władysława IV, czyli 500 metrów od Skweru Kościuszki.

Wyróżniamy się innowacyjnym programem nauczania dostosowanym do potrzeb i zainteresowań każdego słuchacza. Kursy angielskiego odbywają się w świetnie wyposażonych salach multimedialnych oraz prowadzone są przez lektorów i native speakerów. Słuchacze mogą uczestniczyć wraz ze swoimi przyjaciółmi w zajęciach Klubu Speak Up. Dzięki nim mogą rozmawiać po angielsku na różne tematy.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
695215127
sigla@speak-up.pl
Speak Up
Adres
Gdynia Śródmieście
10 Lutego 16 
Ważne jeszcze 1 dzień (do 19.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
speak-up.pl/szkoly-angiel...
  • Numer ogłoszenia: 63229934
  • Data wprowadzenia: 5 lutego 2020
  • Aktualizacja: 12 lutego 2020
  • Wyświetleń: 21
  • Wyświetleń na liście: 5 580
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS