Gdańsk Oliwa
2 2018 45 m2 3 700 zł
2-pokojowe Oliwa lokalizacja przy Alchemii, Oliva Business Center: zdjęcie 97411056
2-pokojowe Oliwa lokalizacja przy Alchemii, Oliva Business Center: zdjęcie 97411059
2-pokojowe Oliwa lokalizacja przy Alchemii, Oliva Business Center: zdjęcie 97411060
Więcej zdjęć 8
  • Galeria
Gdańsk Oliwa 2 2018 45 m2 3 700 zł

2-pokojowe Oliwa lokalizacja przy Alchemii, Oliva Business Center

2-pokojowe Oliwa lokalizacja przy Alchemii, Oliva Business Center

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje:
  • Umeblowane
  • Dostępne od: Zaraz
  • Niezależne pokoje
  • Liczba pięter w budynku: 3
  • Typ ogrzewania: Centralny
  • Balkon
  • Winda
  • Aneks kuchenny
  • Osiedle zamknięte

Apartament o pow. 45 m2 z balkonem w pięknym miejscu na kameralnym osiedlu .Kwartet Polanki położony jest u zbiegu dwóch ulic: Polanki i Macierzy Szkolnej w Gdańsku Oliwie.
Osiedle ogrodzone, w budynkach cichobieżne windy, zaprojektowano tereny rekreacyjne i ławki .
Doskonale skomunikowana okolica umożliwia wygodny dojazd do wszystkich dzielnic Trójmiasta -blisko przystanki autobusowe i tramwajowe, dworzec SKM. Blisko do Alchemii , Olivia Business Centre , Arkońska Business Park , Uniwersytetu Gdańskiego.
Blisko natury jest możliwość wypoczynku-5 min. spacerkiem i dostęp do zieleni, lasów, dolin,potoków, parków czy tras spacerowych. W Oliwie są zabytkowe budynki, kamienice,stary rynek ,pałac opatów oraz Katedra oliwska. W Oliwie działa kompleks biurowy Olivia Business Centre -Olivia Centre, z najwyższym budynkiem  na północy, restauracje.

 Na powierzchni użytkowej 45m2 znajduje się salon tworzący otwartą przestrzeń z aneksem kuchennym i jadalnią oraz sypialnia i elegancka łazienka z WC. W lokalu znajduje się: kanapa,TV Samsung,stół z krzesłami, urządzona kuchnia z płytą Bosch, zmywarka firmy Bosch, pochłaniacz Teka, lodówka Samsung.W łazience kabina prysznicowa Koło, geberit ,umywalka z wiszącą szafką oraz pralko- suszarka Bosch, a w sypialni duże łoże małżeńskie .W przedpokoju wygodna szafa garderobiana, na podłodze gres polerowany. 

Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w zamykanej hali.

Zapraszam do kontaktu i prezentacji.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu

Data dodania: 20.10.2025

Numer oferty: 66242440

SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry