Gdańsk, Siedlce, Kartuska, 36 m2

powrót do listy

Gdańsk, Siedlce, Kartuska, 36 m2

2 400 zł
obserwuj to ogłoszenie
Napisz
Zdjęcie 1 / 9
Cena
2 400
Adres
Gdańsk Siedlce
Kartuska 
Cena za m2
66,67
Rodzaj nieruchomości
Obiekt
Powierzchnia
36 m2

Treść ogłoszenia

Lokal z witryną i zewnętrzną wystawką ul. Kartuska

Lokal komercyjny przy ul. Kartuskiej

Lokal położony jest przy nowoczesnym centrum handlowym, w którym znajdują się różnego typu usługi - medyczne, wykończeniowe, meblowe, gastronomiczne.Lokal 36 m2 jest lokalem kontenerowym, posiada dużą witrynę od strony parkingu, co ułatwia zlokalizowanie lokalu przez klientów i dogodny dojazd do niego. Całkowicie wyposażony, posiada dwa pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne i toaletę. Do lokalu podprowadzone są wszystkie media, jest klimatyzowany i ogrzewany. Teren centrum handlowego jest ogrodzony i posiada całodobową ochronę. Istnieje możliwość promocji marki na fasadzie głównego budynku. Obok lokalu znajduje się prywatne miejsce parkingowe bądź miejsce na zewnętrzną wystawkę towarów.

Wiele miejsc parkingowych - zarówno dla klientów, jak i pracowników, przygotowany jest duży wygodny parking.

Miesięczny czynsz 2400 zł netto + media wg. zużycia. Do negocjacji.Lokalizacja - Gdańsk Siedlce, Łostowicka/Kartuska.

Lokal znajduje się przy jednym z ważniejszych węzłów komunikacyjnych w pobliżu Śródmieścia. Od południowej strony Gdańska kierowcy dojadą samochodem omijając korki, które tworzą się najczęściej już w samym centrum miasta. Niezmotoryzowanym najłatwiej będzie dostać się za pomocą tramwajów lub autobusów miejskich. Obiekt położony jest przy samych przystankach więc podróż do niego przebiegać będzie szybko i wygodnie.

Więcej szczegółowych informacji, dodatkowe zdjęcia oraz inne podobne nieruchomości są dostępne na naszej stronie internetowej indepro.pl.

ZADZWOŃ I ZOBACZ z Doradcą, tel. +48 882047... Wyświetl numer tel. +48 665335... Wyświetl numerINDEPRO - ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Jesteśmy nowoczesną organizacją profesjonalistów rynku nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomości i obsługi transakcji. Wyróżnia nas skuteczność w działaniu i skupienie na realizacji potrzeb naszych klientów. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i miłej atmosferze w 100% zrealizujemy Twoje oczekiwania. Posiadamy największą liczbę zadowolonych klientów i listów referencyjnych.

W pobliżu

Ogłoszenie podstawowe
Adres
Gdańsk Siedlce
Kartuska 
Ważne jeszcze 363 dni (do 18.11.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Domiporta.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
  • Numer ogłoszenia: 62925543
  • Data wprowadzenia: 4 października 2019
  • Aktualizacja: 20 listopada 2019
  • Wyświetleń: 13
  • Wyświetleń na liście: 2 282
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji