Lokal usługowy - Gdańsk Siedlce

powrót do listy

Lokal usługowy - Gdańsk Siedlce

2 400 zł
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 9
Cena
2 400
Adres
Gdańsk Siedlce
Kartuska
Cena za m2
66,67
Rodzaj nieruchomości
Lokal usługowy
Umeblowane
Nie
Powierzchnia
36 m2
Typ ogrzewania
Elektryczne
Dodatkowe informacje
  • Miejsce parkingowe

Treść ogłoszenia

Lokal z witryną i zewnętrzną wystawką ul. Kartuska

Lokal komercyjny przy ul. Kartuskiej

Lokal położony jest przy nowoczesnym centrum handlowym, w którym znajdują się różnego typu usługi - medyczne, wykończeniowe, meblowe, gastronomiczne.Lokal 36 m2 jest lokalem kontenerowym, posiada dużą witrynę od strony parkingu, co ułatwia zlokalizowanie lokalu przez klientów i dogodny dojazd do niego. Całkowicie wyposażony, posiada dwa pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne i toaletę. Do lokalu podprowadzone są wszystkie media, jest klimatyzowany i ogrzewany. Teren centrum handlowego jest ogrodzony i posiada całodobową ochronę. Istnieje możliwość promocji marki na fasadzie głównego budynku. Obok lokalu znajduje się prywatne miejsce parkingowe bądź miejsce na zewnętrzną wystawkę towarów.

Wiele miejsc parkingowych - zarówno dla klientów, jak i pracowników, przygotowany jest duży wygodny parking.

Miesięczny czynsz 2400 zł netto + media wg. zużycia. Do negocjacji.Lokalizacja - Gdańsk Siedlce, Łostowicka/Kartuska.

Lokal znajduje się przy jednym z ważniejszych węzłów komunikacyjnych w pobliżu Śródmieścia. Od południowej strony Gdańska kierowcy dojadą samochodem omijając korki, które tworzą się najczęściej już w samym centrum miasta. Niezmotoryzowanym najłatwiej będzie dostać się za pomocą tramwajów lub autobusów miejskich. Obiekt położony jest przy samych przystankach więc podróż do niego przebiegać będzie szybko i wygodnie.

Więcej szczegółowych informacji, dodatkowe zdjęcia oraz inne podobne nieruchomości są dostępne na naszej stronie internetowej indepro.pl.

ZADZWOŃ I ZOBACZ z Doradcą, tel. +48 882047... Wyświetl numer tel. +48 665335... Wyświetl numerINDEPRO - ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Jesteśmy nowoczesną organizacją profesjonalistów rynku nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomości i obsługi transakcji. Wyróżnia nas skuteczność w działaniu i skupienie na realizacji potrzeb naszych klientów. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i miłej atmosferze w 100% zrealizujemy Twoje oczekiwania. Posiadamy największą liczbę zadowolonych klientów i listów referencyjnych.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

2 600 zł

Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
+48882... Zadzwoń
Wiktoria Kubiak
Adres
Gdańsk Siedlce
Kartuska
Ważne jeszcze 350 dni (do 29.10.2020)

Skontaktuj się

obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62923858
  • Data wprowadzenia: 3 października 2019
  • Aktualizacja: 30 października 2019
  • Wyświetleń: 30
  • Wyświetleń na liście: 2 425
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS