Mieszkanie dla zwierzoluba

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10

Mieszkanie dla zwierzoluba

Cena

2 200

 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  4
 • Rok budowy
  2005 r.
Jestem
Osobą prywatną
Adres
Gdynia Dąbrowa
Rdestowa 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Kaucja
2000
Umeblowane
Tak
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
42,50 m2
Niezależne pokoje
Tak
Dostępne od
01. 10. 2023

Ma Pani/Pan/Państwo zwierzaka/zwierzęta i chce/chcecie wynająć mieszkanie? Zapraszam. Mieszkanie ma dwa pokoje i taras przystosowany dla kotów-siatka. Co nie znaczy, że nie przyjmę lokatora z psem:). Wynajmę JEDYNIE osobie/osobom, które kochają zwierzęta.
Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji transportowo-zakupowo-relaksacyjnej :). Przy osiedlu przystanki trolejbusowo-autobusowe do Gdyni, Sopotu i Gdańska. Pod nosem jest trasa S6 i węzeł Dąbrowa. Zakupy można zrobić w Lidlu po drugiej stronie jezdni, lub w Żabce 2 minuty drogi. Niedaleko są także dwie Biedronki. Obok jednej z nich znajduje się Premium Fitness & Gym (5 minut pieszo). Z drugiej strony, jest to także wspaniałe miejsce na relaks i odpoczynek- na tarasie, na spacerze w przylegającym do osiedla lesie. Są trasy rowerowe, miejsca do biegania, do spacerów z psiakiem.
Warunek wynajęcia, poza płatnościami na czas, dokarmianie ptaków na balkonie.
Dokarmiam je od 2008 roku, grzywacze, wróble, dzwońce są prawie lokatorami i nie chciałabym pozbawić ich posiłków.
Mieszkanie zawsze mi się podobało, jest klimatyczne- ze skosami, z połaciowymi oknami. Sąsiedzi są mili, uczynni i spokojni. Zależy mi na lokatorce/rze/ach, którzy także będą spokojni i wynajmą mieszkanie na dłużej.
Opłaty:
czynsz i opłaty eksploatacyjne (latem ok. 500 zł, zimą prawie 700 zł), plus prąd (ja zużywałam ok. 100 zł miesięcznie), woda (ja mieściłam się w opłatach eksploatacyjnych), plus internet i TV (UPC) - ok.130 zł

Zainteresowanych proszę o smsa na numer [ukryte] , oddzwaniam, lub mail'a: [ukryte]
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65460670
 • Data wyróżnienia: 24.09.2023
 • Data wprowadzenia: 24.09.2023
Wróć do góry