Wróć do góry

Nowy lokal użytkowy w pięknym otoczeniu

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8
Cena

5 000

 • Liczba pokoi
  1
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2022 r.
Jestem
Osobą prywatną
Adres
Gdynia Chwarzno
Wagnera
Rodzaj nieruchomości
Lokal usługowy
Kaucja
7500
Powierzchnia
70,40 m2
Dostępne od
Marzec 2023

Treść ogłoszenia

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy dostępny od marca 2023 zlokalizowany w prężnie rozwijającej się dzielnicy Chwarzno-Wiczlino na nowo powstałym osiedlu Chwarzno Polanki. Lokal o powierzchni użytkowej 70,44 m2 położony jest na parterze budynku przy ul. Władysława Wagnera.

Obiekt posiada dużą witrynę a elewacja przygotowana jest do montażu szyldu reklamowego. Witryna i wejście do lokalu są dobrze widoczne z głównej ulicy. Lokal znajduje się tuż obok zielonego obszaru rekreacji, przy dużym parkingu oraz przy głównym ciągu komunikacyjnym, obok innych lokali handlowo-usługowych.

Lokal w stanie deweloperskim pozwala na dowolność w aranżacji wnętrza, w zależności od planowanego przeznaczenia. Doskonale nadaje się zarówno na działalność handlową, usługową, biuro, punkt gastronomiczny czy też działalność medyczną. Dozwolona jest sprzedaż alkoholu oraz ustawienie stolików przed lokalem. Układ lokalu funkcjonalny, na planie prostokąta z wydzielonym zapleczem sanitarnym. Obiekt jest przygotowany pod instalację klimatyzacji.

Niewątpliwym atutem jest możliwość zaparkowania w bezpośrednim sąsiedztwie. Wzdłuż obecnej ul. Wagneraplanowana jest budowa głównej ulicy Nowej Chwarznieńskiej. W pobliżu powstaje obecnie parking "park and ride" oraz dodatkowy bus pas w kierunku Witomina. Dogodny dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zajmuje około 4 minuty.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65229808
 • Data wyróżnienia: 28.02.2023
 • Data wprowadzenia: 28.02.2023
 • Aktualizacja: 31.03.2023