Gdynia Wielki Kack
Gryfa Pomorskiego
1 1995 32 m2 1 900 zł
Przytulna Kawalerka w spokojnej okolicy: zdjęcie 97680496
Przytulna Kawalerka w spokojnej okolicy: zdjęcie 97680497
Przytulna Kawalerka w spokojnej okolicy: zdjęcie 97680498
Więcej zdjęć 10

Przytulna Kawalerka w spokojnej okolicy

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje:
  • Umeblowane
  • Liczba pięter w budynku: 4
  • Balkon
  • Piwnica


OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na wynajem przytulna kawalerka zlokalizowana w Gdyni Wielkim Kacku przy ulicy Gryfa Pomorskiego. Lokal znajduje się na wysokim parterze w zadbanym budynku, na spokojnym i cichym osiedlu. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz.

Wnętrze składa się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, w pełni wyposażonej kuchni oraz dużej, komfortowej łazienki. Układ mieszkania zapewnia wygodę zarówno jednej osobie, jak i parze.

Czynsz: średnio 750zł zimą / 550zł latem (2 osoby)
Kaucja: 2000 zł

LOKALIZACJA

Mieszkanie położone jest w jednej z bardziej cenionych dzielnic Gdyni. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, apteki, restauracje oraz siłownia. Zaledwie kilka minut dzieli nieruchomość od przystanków autobusowych, co zapewnia wygodny dojazd do centrum miasta. W okolicy znajdują się również tereny zielone oraz liczne ścieżki spacerowe, co czyni lokalizację niezwykle komfortową do codziennego życia.

UDOGODNIENIA I DODATKOWE INFORMACJE

* Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia
* Duża łazienka
* Balkon od strony wewnętrznej
* Wysoki parter
* Ciche i spokojne osiedle
* Wynajem na minimum 12 miesięcy - okazjonalny

To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej i dobrze zlokalizowanej kawalerki na wynajem. Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

W pobliżu

Aktualizacja: 03.12.2025

Numer oferty: 66280875

SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry