Sea Towers, balkon, hala, prestiż lokalizacyjny

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Śródmieście
A. Hryniewickiego
2 44 m2 3 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
Zdjęcie 1 / 20

Sea Towers, balkon, hala, prestiż lokalizacyjny

Cena

3 000

  • Liczba pokoi
    2
  • Piętro
    1
Jestem
Firmą
Adres
Gdynia Śródmieście
A. Hryniewickiego
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Umeblowane
Nie
Liczba pięter w budynku
28
Powierzchnia
44 m2
Dostępne od
Tak jak w opisie
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

LOKLAIZACJA:
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych.

BUDYNEK:

Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

NIERUCHOMOŚĆ:

Praktyczny apartament usytuowany na pierwszym piętrze (V kondygnacji) budynku Sea Towers. Apartament jest bardzo funkcjonalny i przytulny. W salonie można się zrelaksować na ekskluzywnym komplecie wypoczynkowym w ognistym kolorze. W całym apartamencie napotkamy czerwone akcenty, które dodają wnętrzu zadzioru. W połączeniu z dominującymi elementami drewna całość tworzy spójna i elegancką przestrzeń. Najbardziej klasycznym pomieszczeniem jest sypialnia. Na pewno takie wnętrze pozwoli nam się wyciszyć i odpocząć po całym dniu. W pokoju dominują jasne, ciepłe barwy. Wygodne małżeńskie łoże z eleganckim zagłówkiem jest doskonałym wykończeniem całego pomieszczenia. Część kuchenno-jadalniana jest w pełni wyposażona, a posiłki możemy spożywać przy eleganckim drewnianym stole. W łazience również dominują ciepłe i spokojne barwy, a zrelaksować można się w dużej wygodnej wannie. Apartament jest również wyposażony w balkon. Można więc wyjść na zewnątrz, odetchnąć świeżą morską bryzą oraz podziwiać uroki miasta.

OPŁATY:
Czynsz najmu: 3000 zł
Opłaty dodatkowe: czynsz administracyjny 830 zł (w tym Internet) + energia elektryczna według zużycia
Obligatoryjne miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 500 zł
Wymagana jednomiesięczna kaucja.
Tylko najem długoterminowy.

Zapraszamy na prezentacje.


SZYBKI KONTAKT: +48 608502... Wyświetl numer


A practical apartment located on the fifth floor. The apartment is very functional and cozy. In the living room, you can relax on an exclusive lounge set in a fiery color. In the whole apartment we will find red accents, which give the interior a assertiveness.

The most classic room is the bedroom. Certainly, such an interior will allow us to calm down and relax. The room is dominated by bright, warm colors. A comfortable marriage bed with an elegant headrest is the perfect finish to the entire room.
The kitchen and dining area is fully equipped, and meals can be eaten at the elegant wooden table.

The bathroom is also dominated by warm and calm colors, and you can relax in a large comfortable bathtub. The apartment is also equipped with a balcony. So you can go outside and breathe in a fresh sea breeze.

FEES :
Rent: 3000 PLN
Additional charges: administrative rent 830 PLN (including internet) + electricity per consumption
Obligatory parking space in the garage hall payable additionally 500 PLN
One month security deposit required.
Long-term lease only.

We invite you to presentation.


QUICK CONTACT: +48 608502... Wyświetl numer


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65533426

Aktualizacja: 24.01.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Filar nieruchomości

Maestro, nowoczesne, jasne, dwa miejsca w hali

Ogłoszenie podstawowe

3 600 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

Dom dla pracowników/rodzin, spokojna okolica.

Ogłoszenie podstawowe

6 500 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

Sea Towers, widok na Zatokę, hala garażowa

Ogłoszenie podstawowe

4 000 zł

Aktualizacja: 3 dni temu

Os.Pastelowe, balkon, komórka, miejsce postojowe

Ogłoszenie podstawowe

2 600 zł

Aktualizacja: 14 dni temu
Sea Towers, balkon, hala, prestiż lokalizacyjny

Oferta, którą oglądasz

Sea Towers, balkon, hala, prestiż lokalizacyjny

Zapytaj o ofertę

FILAR Nieruchomości

536150... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
A. Hryniewickiego
Zobacz dane kontaktowe
Zadzwoń SMS
Wróć do góry