Szukaj

Powrót do listy

Osiedle Maciejka, 2 pokoje- możliwość zrobienia 3 pokoi !!!, 2 BALKONY !!!, 2 min. do Obwodnicy Trójmiasta !!!, miejsce postojowe GRATIS !!!!

Nieruchomości - Oferty deweloperów
Ogłoszenie nieaktualne
 Niezależność, bezpieczeństwo, przestrzeń oraz cisza i spokój..., to wszystko zapewni Państwu nowo powstające Osiedle Maciejka przy ulicy Borkowskiej w Gdańsku. Po zgiełku miejskiego życia przed mieszkańcami Osiedla Maciejka pojawia się możliwość wyciszenia i wypoczynku w przyjaznym otoczeniu malowniczej przyrody. Kameralny charakter zapewni Państwu niewielka liczba budynków. Nowoczesna architektura, staranność detali oraz otaczająca zieleń tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

      Przy projektowaniu osiedla szczególną uwagę zwróciliśmy na bezpieczeństwo-teren będzie w całości ogrodzony z zamkniętym wjazdem. Dla wygody rodziców i ku uciesze dzieci zaprojektowaliśmy także plac zabaw. W cenie każdego mieszkania jest też miejsce postojowe naziemne. W trzech budynkach zaprojektowano cichobieżne windy, garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi. Całość inwestycji dopełniają elementy małej architektury oraz oświetlenie zewnętrzne.

     Dużym atutem tej lokalizacji jest łatwy dojazd zarówno do Centrum (7 km), jak i do Obwodnicy Trójmiasta (2 km). Blisko osiedla znajdują się przedszkola i szkoły oraz przystanek autobusowy. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, poczta, klub fitness, korty tenisowe, kościół, przychodnie. Jadąc zaledwie 7 km, dotrą Państwo do Jeziora Straszyńskiego oraz położonego niewiele dalej Jeziora Otomińskiego. Tereny wokół sprzyjają rekreacji, turystyce pieszej i rowerowej, jest więc to idealne miejsce dla ludzi ceniących bliskość z naturą.

     Przewidywany odbiór budynku B1 to IV kwartał 2017, budynek ten będzie podpiwniczony, będą tam komórki lokatorskie (dodatkowo płatne- 1.800/m2) oraz pomieszczenie wspólne do Państwa dyspozycji- 37m2, w którym planujemy umożliwić Państwu grę w tenisa stołowego. Natomiast inne formy spędzenia tam czasu wolnego zależą od przyszłych mieszkańców, mogą Państwo zagospodarować pomieszczenie według własnych potrzeb i preferencji, jest to świetne miejsce na zrobienie siłowni czy postawienie stołu bilardowego.

     Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, które mieści się bezpośrednio przy budowie w Gdańsku na ul. Borkowskiej, czynne: pn.-pt., 10.00-17.00. Istnieje możliwość wizytacji mieszkań. Nie ma to jak przekonać się osobiście o wysokim standardzie naszej inwestycji! Zapraszamy.