Szukaj

Powrót do listy

Przedsprzedaż nowej inwestycji na Morenie!

Nieruchomości - Oferty deweloperów
Zaczynamy sprzedaż kolejnego budynku inwestycji!

Jeśli szukasz nieruchomości, w której będziesz mógł spokojnie odpocząć i odciąć się od zgiełku nie rezygnując z komfortowej komunikacji z całym Trójmiastem, to oferta jest właśnie dla Ciebie!

Inwestycja na Morenie, to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Świetna lokalizacja zapewni rodzicom szybki dojazd do pracy, a ich dzieciom bliskość szkoły, przedszkola czy żłobka. W tym miejscu, wszystko jest pod ręką - sieć sklepów, punkty gastronomiczne i usługowe. Dodatkowym plusem jest sąsiedztwo kolei PKM oraz przystanków ZTM.

Cała inwestycja obejmować będzie trzy budynki. Pierwszy z nich został wybudowany i oddany do użytkowania. Aktualnie w sprzedaży jest budynek nr 2, którego ukończenie planowane jest na koniec grudnia 2018, zaś odbiory mieszkań w lutym 2019 roku.

Budynek nr 2 obejmował będzie 113 mieszkań. Zainteresowani będą mogli wybrać swoje idealne mieszkanie z dostępnych opcji 2-,3- i 4-pokojowych. Powierzchnie mieszkań zaczynają się od 34,88 m2 i kończą na 88,66 m2. Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki, o różnych powierzchniach. W budynku znajdą się także hale garażowe, których cena uzależniona będzie od wybranej kondygnacji hali oraz komórki lokatorskie w cenie 1800 zł/m2. Całość budynku będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej dzielnicy, chętnie wybieranej przez młodych oraz rodziny z dziećmi zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły naszego agenta.

.

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 469
58 ... Wyświetl numer
784... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Oferty deweloperów (106) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie