Wynajem apartamentów dla firm i instytucji długoterminowy

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Adres
Gdańsk, Gdynia, Sopot
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Umeblowane
Tak
Dostępne od
Zaraz

Treść ogłoszenia

Kancelaria LBC INVEST  pilnie poszukuje apartamentów i domów w wysokim standardzie pod wynajem dla firm i instytucji zagranicznych na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. 

Preferowane jest nowe budownictwo, apartamenty kompletnie umeblowane i wyposażone. 

W ramach współpracy oferujemy:
- wynajem długoterminowy na okres minimum 12 miesięcy
- pomoc w sprawach formalno-prawnych związanych z transakcją wynajmu
- pomoc w sprawach podatkowych.

Dlaczego warto z Nami współpracować?

Firma LBC Invest obsługuje polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa w zakresie rynku nieruchomości oraz deweloperskim. Powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów prowadzących działalność na terenie Trójmiasta, jak również prestiżowych klientów z całego kraju. Firma specjalizuje się w  międzynarodowych transakcjach sprzedaży  nieruchomości oraz obsłudze inwestorów zagranicznych  zainteresowanych lokowaniem kapitału w Polsce, sprzedaży nieruchomości: luksusowych, inwestycyjnych, prestiżowych inwestycji deweloperskich oraz wynajmie korporacyjnego dla firm oraz instytucji polskich i zagranicznych.  Zakres usług  obejmuje: doradztwo inwestycyjne, strategiczne w zakresie inwestycji, transakcyjne;  sprzedaż nieruchomości,  zarządzanie  projektami, wyceny, zarządzanie inwestycjami oraz usługi deweloperskie, konsultingowe i analityczne.

W roku 2018 firma z dużym sukcesem rozpoczęła ekspansję na rynek europejski – przede wszystkim w Skandynawii – jak również na Bliski Wschód – głównie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zajmuje się tam pośrednictwem w transakcjach sprzedaży. W roku 2019 za elitarny program dla biznesu firma LBC Invest otrzymała prestiżową nagrodę Polish Businesswoman Awards, a także – za współpracę międzynarodową na rynku nieruchomości  – nagrodę Polish African Business Achievement Awards przyznaną przez Polsko-Afrykańską Izbę Przemysłowo-Handlową (PAIPH).
Siedziba firmy mieści się przy Alei Zwycięstwa w Gdyni Orłowie – Tritum Business Park, od kwietnia 2019 roku ma także swój oddział w Warszawie przy ulicy Złotej 59. Firma ma swoich przedstawicieli w Anglii, Monako, Niemczech, Szwecji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

LBC Invest  jest członkiem Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC) oraz Polsko-Afrykańskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (PAIPH). Zapraszamy do współpracy. 

Więcej informacji:

tel. [ukryte] e-mail: [ukryte]

www.lbcinvest.pl

 
  • Numer ogłoszenia: 61417363
  • Data wyróżnienia: 5 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 13 kwietnia 2018
  • Aktualizacja: 5 lutego 2020
  • Wyświetleń: 2 502
  • Wyświetleń na liście: 414 891