B14 - Apartamenty Sopot Portal Blue

Deweloper: Portal Blue

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 6

B14 - Apartamenty Sopot Portal Blue

Cena

2 155 375

 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  3
 • Rok budowy
  2023 r.
Adres
Sopot Górny Sopot
Niepodległości 736 
Cena za m2

21 500

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Maj 2024
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
100,25 m2
Typ ogrzewania
CO

Apartamenty Sopot PORTAL BLUE
SOPOT jest jednym z najbardziej urokliwych polskich miast i jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów nad Bałtykiem. O każdej porze roku oczarowuje mieszkańców i turystów różnorodnością atrakcji, pięknem architektury, stanowi ulubione miejsce wypoczynku, inspiruje poetów, malarzy, motywuje sportowców, przyciąga przedsiębiorców i wzbudza zachwyt. To idealne miejsce do zamieszkania, weekendowy wypoczynek, rodzinne wakacje lub lokata kapitału.
Nasza Inwestycja jest położona w bliskiej odległości od głównego deptaka – ulicy Bohaterów Monte Cassino, Molo, Opery Leśnej, Rezerwatu Zajęcze Wzgórze i Hipodromu. Lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp do  środków komunikacji miejskiej, międzymiastowej i międzynarodowej.
Teren wokół budynku częściowo ogrodzony. Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu , ale jednocześnie doskonale wkomponowany w stylową zabudowę Sopotu. Będzie wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o detale.  Kameralny budynek 3 piętrowy z  windami oraz halą garażową na poziomie -1, w którym zaprojektowano lokale mieszkalne o powierzchni od 25 do 100 m2, posiadające 1-5 pokoi. W mieszkaniach na parterze zostaną urządzone tarasy i ogródki do wyłącznego korzystania, a mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadły  balkony.
 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65157015
 • Data wprowadzenia: 04.01.2023
 • Aktualizacja: 24.08.2023
Wróć do góry