Dom jednorodzinny w wysokim standardzie w Promocji

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 13
Cena
498 000
 • Liczba pokoi
  5
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2020 r.
Wirtualny spacer
Zobacz
Adres
Różyny
Pszeniczna
Cena za m2
3 320
Rodzaj nieruchomości
Dom bliźniak
Termin wydania
2020
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
150 m2
Typ ogrzewania
Gazowe + kominek
Powierzchnia działki
350 m2

Treść ogłoszenia

Wygodny a zarazem kompaktowy dom jednorodzinny Smyk-2 Duo, to wyjąkowy dom z garażem budowany z pasją z ponadstandardowym wyposażeniem i wykończeniem. Posiadający dwa systemy grzewcze: gazowe i kominkowe z dystrybucją ciepłego powietrza z kominka do wszystkich pokoi na poddaszu. TERAZ W SUPER PROMOCJI. Prawdziwy dom budowany systemem tradycyjnym z zastosowaniem przyjaznych technologii, jak np. z bloczka silka, tynku cem-wap. szpachlowanego i malowanego na biało, elewacji ze styropianu grafitowego o najlepszych parametrach izolacyjności, dachówki Euronit, podbitki i orynnowania renomowanej firmy Plannja, okien trzyszybowych i wielu innych elementów, które mają znaczący wpływ na późniejszą ekonomiczną eksploatację. Dom wygodny i funkcjonalny, zaskakujący przestrzenią i rozmieszczeniem pomieszczeń. dobrze nasłoneczniony z ogrodem od strony południowej, segmentową bramą garażową HORMANN i drzwiami termo PLUS i stolarką w kolorze złoty dąb.
Wyjątkowy dom, składający sie z 4 pokoi w tym pomieszczenia nad garażem wg metrażu po podłodze ( 9 m2, 15 m2, 15 m2 i 18 m2 nad garażem).
z łazienką o powierzchni 6,6 m2 połączoną z garderobą ( schowkiem) o pow. 3,5 m2.
Dom Smyk-2 Duo cechuje również duży salon o powierzchni 30,7 m2 z holem wielkości 5,7 m2, WC z możliwością zainstalowania brodzika z kabiną prysznicową oraz kuchnią o powierzchni 9 m2.

W domu tym zastosowano również w standardzie ogrzewanie podłogowe tam, gdzie w zasadzie na posadzkę stosuje się okładziny ceramiczne tj. płytki gresowe, czy terakotę lub ewentualnie panele podłogowe z przenaczeniem na tego typu podłoża podgrzewane:
na parterze: w kuchni, w WC, w holu, sieni i kotłowni,
na piętrze: w łazience, przedpokoju i w garderobie (schowku).
Rozprowadzone w posadzce kanały dystrybucji ciepłego (gorącego) powietrza z kominka zostały zastosowane jako alternatywne źródło grzewcze wspomagające ogrzewanie gazowe (gaz ziemny) z zastosowanym w standzrdzie piecem gazowym kondensacyjnym,
Ponadto dom Smyk-2 Duo w standardzie ocieplany jest 18 cm styropianem pokrytym tynkiem akrylowym na głównej elewacji, natomiast na cokołach tynkiem mozaikowym - żywicznym. 
Budując domy bliźniacze dbamy o najwyższy komfort użytkowania przyszłych Nabywców, niskie koszty utrzymania, wygodę, dlatego domy te między sobą sąsiadują garażami z indwidualną ścianą dla każdej strony zdylatowaną dodakowo szczeliną wypełnioną styropianem.
W koło budynku teren jest ogradzany z trzech stron i uporządkowany z ułożona stylową kostką typu "stary bruk classico" z bezpośrdnim wyjazdem na drogę gminną przy ul Młyńskiej w Różynach, która obecnie przechodzi rewitalizację wraz z chodnikami i oświetleniem ulicznym.
Różyny to urokliwe miejsce, cieszące się dużym zainteresowaniem Nabywców dlatego wychodząc na przeciw Państwa potrzebom urozmaciliśmy naszą ofertę o domy bliźniacze w dogodnej lokalizacji w Różynach jak również i w Skowarczu. Realizacją planowana jest z odbiorem na przełomie października i listopada 2020 roku.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną oraz do umówienia się na prezentację na żywo. 
Zdjęcia obrazują realizacje wcześniejsze i mają jedynie charakter podglądowy. 
CENA PROMOCYJNA TRWA  DO 31.07.2020 R.
 • Numer ogłoszenia: 63588067
 • Data wyróżnienia: 10 sierpnia 2020
 • Data wprowadzenia: 21 lipca 2020
 • Aktualizacja: 24 lipca 2020
 • Wyświetleń: 330
 • Wyświetleń na liście: 15 596