Dom jednorodzinny wolnostojacy 150m2 duża działka

Deweloper: BRS Invest

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 13
Cena

1 175 000

  • Liczba pokoi
    5
  • Rok budowy
    2022 r.
Wirtualny spacer
Zobacz
Adres
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Filmowa
Cena za m2

7 833,33

Rodzaj nieruchomości
Dom wolnostojący
Termin wydania
Październik 2022
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
150 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
525 m2

Treść ogłoszenia


Zapraszamy do zapoznania się z domem nr 14 nowego etapu inwestycji SREBRNY KADR, zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Filmowej na styku dzielnic Matarnia i Osowa.

Inwestycja składa się z 3 etapów, łącznie powstanie 17 domów jednorodzinnych wolnostojących i 1 budynek dwulokalowy.

Działki na których usytuowane są budynki mają powierzchnie od ok. 400 m2 do 600 m2. Działki bardzo dobrze nasłonecznione, tarasy i ogrody od strony południowej/wschodniej lub południowo/zachodniej.

Osiedle Srebrny Kadr to nowoczesne i przestronne domy z garażem. Duży nacisk został położony aby były energooszczędne, wykonane z najlepszych materiałów, a ich rozkład cechował się dużą funkcjonalnością. Na parterze znajdziecie Państwo piękną część reprezentacyjną domu, a mianowicie salon z kuchnią, łazienką i przedpokojem, garaż. Na piętrze znajdują się aż 4 pokoje, garderoba i duża łazienka.

Nasze domy to duża przestrzeń (149m2powierzchni użytkowej) i tym samym ogromne możliwości aranżacji wnętrz, gdyż nasze pokoje są pełnowymiarowe i nie posiadają skosów. Każdy dom posiada swój własny ogród i idealne usytuowanie względem stron świata. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż każdy dom posiada własny ogrodzony ogród.
Osiedle położona jest w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Matarnia i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.

Już w 10 min możemy dojechać do centrum Gdańska czy Wrzeszcza. Dzielnica bardzo dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury, znajdują się tu między innymi szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe, Kościół, przystanek autobusowy, kolej metropolitalna, lotnisko, restauracje, kluby fitness.
Więcej szczegółów i aktualną dostępność domów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.srebrnykadr.pl
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64907501
  • Data wyróżnienia: 01.09.2022
  • Data wprowadzenia: 07.07.2022
  • Aktualizacja: 04.08.2022