Dom jednorodzinny/bliźniak 150m2 - 5 pokoi

Deweloper: BRS Invest

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 15

Dom jednorodzinny/bliźniak 150m2 - 5 pokoi

Cena

1 140 000

Do negocjacji

  • Liczba pokoi
    5
  • Rok budowy
    2023 r.
Wirtualny spacer
Zobacz
Adres
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Cena za m2

7 600

Do negocjacji

Rodzaj nieruchomości
Dom bliźniak
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
150 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
327 m2
Gotowe do odbioru


Zapraszamy do zapoznania się z domem nr 17B nowego etapu inwestycji SREBRNY KADR, zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Filmowej na styku dzielnic Matarnia i Osowa.

Domy są gotowe do użytkowania. Istnieje możliwość prezentacji w godzinach wieczornych lub w weekendy.

Inwestycja składa się z 3 etapów, łącznie powstanie 17 domów jednorodzinnych wolnostojących i 1 budynek dwulokalowy.

Działki na których usytuowane są budynki mają powierzchnie od ok. 400 m2 do 600 m2. Działki bardzo dobrze nasłonecznione, tarasy i ogrody od strony południowej/wschodniej lub południowo/zachodniej.

Osiedle Srebrny Kadr to nowoczesne i przestronne domy z garażem. Duży nacisk został położony aby były energooszczędne, wykonane z najlepszych materiałów, a ich rozkład cechował się dużą funkcjonalnością. Na parterze znajdziecie Państwo piękną część reprezentacyjną domu, a mianowicie salon z kuchnią, łazienką i przedpokojem, garaż. Na piętrze znajdują się aż 4 pokoje, garderoba i duża łazienka.

Nasze domy to duża przestrzeń (149m2powierzchni użytkowej) i tym samym ogromne możliwości aranżacji wnętrz, gdyż nasze pokoje są pełnowymiarowe i nie posiadają skosów. Każdy dom posiada swój własny ogród i idealne usytuowanie względem stron świata. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż każdy dom posiada własny ogrodzony ogród.
Osiedle położona jest w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Matarnia i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.

Już w 10 min możemy dojechać do centrum Gdańska czy Wrzeszcza. Dzielnica bardzo dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury, znajdują się tu między innymi szkoły, przedszkola, sklepy, centra handlowe, Kościół, przystanek autobusowy, kolej metropolitalna, lotnisko, restauracje, kluby fitness.
Więcej szczegółów i aktualną dostępność domów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.srebrnykadr.pl
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65341323
  • Data wyróżnienia: 29.06.2023
  • Data wprowadzenia: 05.06.2023
Wróć do góry