Formeli 17 / Rumia / 2 pokoje 42,10m2

powrót do listy

Formeli 17 / Rumia / 2 pokoje 42,10m2

244 180 zł
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2020 r.
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 7
Cena
244 180
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2020 r.
Adres
Rumia
Formeli 17
Cena za m2
5 800
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
2020
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
42,10 m2

Treść ogłoszenia

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, niezwykle atrakcyjną pod względem lokalizacji. W odległości 30 km od Rumi znajduje się Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo z połączeniami do wielu państw europejskich. Do Gdyni dojedziemy stąd samochodem w zaledwie kwadrans. Ale możemy skorzystać również z licznych połączeń komunikacji miejskiej. Bliskość Trójmiasta i dobre skomunikowanie czynią Rumię miejscem atrakcyjnym zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców.  Ponadto położenie w urokliwym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że jest to doskonałe miejsce do spędzania czasu wolnego i obcowania z naturą.

Położenie tak dużego i cennego przyrodniczo obszaru, jakim jest Trójmiejski Park Krajobrazowy, bezpośrednio na styku z dużą aglomeracją miejską stanowi ewenement na skalę Polski. Niewątpliwie Rumia jest doskonałym miejscem do zamieszkania!
Inwestycja Formeli 17 znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 300 m od najbliższego przystanku autobusowego, 2 km od stacji PKP i Szybkiej Kolei Miejskiej. Blisko stąd do Aquaparku Reda oraz parku linowego, a Centrum Handlowe Port Rumia znajduje się w odległości zaledwie 1 km. W bliskiej przyszłości tuż przy inwestycji powstanie szkoła podstawowa, a władze miasta już planują powstanie nowej stacji SKM „Rumia Biala Rzeka”.

O INWESTYCJI

Formeli 17 to nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji nadmorskiej Rumi realizowana przez North Star Development S.A., trójmiejskiego dewelopera należącego do grupy HREI. Nie jest to jednak kolejna zwykła realizacja projektu deweloperskiego, a pierwsza realizacja North Star Development z wykorzystaniem prefabrykatów z bydgoskiej fabryki Baumat. Budownictwo oparte na prefabrykatach to krok w stronę innowacyjnych rozwiązań gwarantujących maksymalne skrócenie czasu realizacji inwestycji z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz wykorzystaniem wysokorozwiniętych technologii.

Inwestycja obejmuje 8 budynków wielorodzinnych z 248 lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 30 do 75 m kw. Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie. Zadbano o wszystkie szczegóły zapewniające optymalne wykorzystanie światła dziennego oraz swobodne korzystanie z części wspólnych. Każdy budynek wyposażony został w szybką, cichobieżną windę. Na najniższej kondygnacji znajdują się indywidualne boksy garażowe z osobnymi bramami wjazdowymi. Dodatkowo zaplanowano zewnętrzne miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz ich gości. Dzięki wykorzystaniu gotowych, prefabrykowanych elementów dwa z ośmiu budynków inwestycji w Rumi zostaną zrealizowane zaledwie w 8 miesięcy, a pierwszy etap inwestycji zakończy się w drugiej połowie 2020 roku.

MIESZKANIA

Formeli 17 to wyjątkowe miejsce, które sprzyja wygodnemu życiu w bliskości terenów rekreacyjnych, na styku wielkomiejskiej aglomeracji i spokojnej nadmorskiej miejscowości. W bogatej ofercie mieszkań każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkania o powierzchni od 30 do 75 m kw. to lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, z balkonem, tarasem lub bez – jak kto lubi. Wszystkie mieszkania z wygodnym, optymalnym dla codziennego funkcjonowania układem pomieszczeń.

Planowany termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji to druga połowa 2020 roku.

 

Oferty z inwestycji Formeli 17

Ogłoszenie podstawowe

Cena

224 053 zł

Aktualizacja: 19 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

190 627 zł

Aktualizacja: 19 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

339 184 zł

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wszystkie oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

213 444 zł

Aktualizacja: 19 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
511110... Zadzwoń
North Star Development
Adres
Rumia
Formeli 17
Ważne jeszcze 0 dni (do 23.02.2020)

Skontaktuj się

Polityka prywatności
obserwuj to ogłoszenie

Formeli 17

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych lokalizacji gdzie mieszkają osoby związane z Trójmiastem.W Rumi dostępna jest pełna infrastruktura potrzebna do wygodnego życia na co dzień - są...

Zobacz opis inwestycji
Zobacz dane kontaktowe
 • Numer ogłoszenia: 63197733
 • Data wyróżnienia: 4 lutego 2020
 • Data wprowadzenia: 23 stycznia 2020
 • Aktualizacja: 4 lutego 2020
 • Wyświetleń: 326
 • Wyświetleń na liście: 12 256
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS