Puck
Abrahama
4 2023 76.06 m2 589 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer oferty: 65508473
obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 18
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92945756
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92945757
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724265
  • Galeria
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92945756
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92945757
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724265
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724264
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724266
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724267
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724268
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724269
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724270
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724271
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724272
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724273
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724274
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724275
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724276
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724277
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724278
Kilometr od morza! 4 pokoje.: zdjęcie 92724279

Kilometr od morza! 4 pokoje.

Rodzaj nieruchomości Mieszkanie
Dodatkowe informacje
  • Winda
  • Ogródek
  • Miejsce parkingowe

Zamieszkaj nad Zatoką Pucką! Jeśli cenisz kameralny klimat i kochasz obcować z pięknem natury, inwestycja Anker Puck spełni Twoje wymagania. Zwłaszcza, jeśli szukasz miejsca, które przez większość czasu stanowi prawdziwą oazę spokoju i posiada wyjątkowy urok nadmorskiej miejscowości.

Architektura i wnętrza:
Anker Puck to nowoczesna inwestycja, składająca się z dwupiętrowych budynków, utrzymanych w odcieniu alpejskiej bieli. Usytuowana jest przy ul. Wojska Polskiego, z dala od głównego centrum Pucka. Bryła budynku zachwyca minimalizmem, a gładkie płaszczyzny spotykają się w niej z dużymi przeszkleniami. Niska zabudowa kompleksu, zapewnia kameralność inwestycji.
Mieszkania dzielą się na 2, 3 i czteropokojowe, dzięki czemu możesz wybrać lokum idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Dodajmy, że każde z nich może być wykończone pod klucz - dzięki temu unikniesz stresu związanego z samodzielnym wykańczaniem, a jednocześnie zyskasz pewność, że wszystko będzie zrobione na czas.
Cała inwestycja stanowi połączenie atrakcyjnego designu z maksymalną funkcjonalnością. Udało się to osiągnąć dzięki przestronnymi balkonom z ażurowymi balustradami, a także klimatycznym ogródkom na parterze. Na ich obszarze można wspaniale odpoczywać. Walory praktyczno-użytkowe lokali podwyższają również antresole, które - zlokalizowane na najwyższym piętrze - wnoszą do mieszkań wspaniałą aurę i pozwalają zaaranżować dodatkowo biblioteczkę, garderobę czy sypialnię. Aby zapewnić jeszcze większy komfort mieszkania, zadbano o cichobieżne windy oraz naziemne i podziemne miejsca parkingowe, na obszarze których możesz bezpiecznie zostawić samochód.

Atrakcje wodne i sportowe:
Puck to prawdziwa mekka miłośników sportów wodnych - mowa tu zwłaszcza o kite- oraz windsurferach, którzy znakomicie odnajdują się na płytkich i spokojnych wodach akwenu. W sezonie wiosenno-letnim organizowane są tu zawody żeglarskie, działa tu także wiele szkół i wypożyczalni sprzętu przeznaczonego do aktywności na świeżym powietrzu. Możesz z nich skorzystać niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki sportach wodnych, czy też jesteś prawdziwym weteranem. To wszystko sprawia również, że inwestycja znakomicie sprawdzi się także jako apartament wakacyjny, w sam raz dla fanów pływania na różne sposoby.
Warto tutaj zaznaczyć, że sama Zatoka Pucka posiada niezwykle szeroki wachlarz zalet. Przede wszystkim woda jest w niej o wiele cieplejsza niż w innych, nadmorskich miejscowościach, dzięki czemu mogą się w niej kopać największe "zmarzluchy”. Dodajmy, że jest ona również płytka, dlatego bez problemu mogą się w niej bawić nawet te dzieci, które nie umieją pływać.
Osoby aktywne zachwyci w Pucku również bogata siatka ścieżek rowerowych oraz mnóstwo tras biegowych, które prowadzą z jednej strony do Trójmiasta, z drugiej natomiast do Helu. Marzysz o popołudniowych spacerach po molo? One również są na wyciągnięcie ręki! W promieniu kilometra masz dostęp do mostu i złocistej plaży - tak jak do serca rynku.

Inne atrakcje:
Szukasz bliskiego kontaktu z naturą? W takim razie najpewniej zainteresuje Cię to, że Zatoka Pucka należy do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Przechadzając się wzdłuż jej linii brzegowej można podziwiać tutejszą, wyjątkową roślinność i zwierzęta, przy okazji dostarczając swojemu organizmowi leczniczą dawkę jodu. W Pucku usytuowanych jest też sporo parków i ścieżek rekreacyjnych, które pozwalają każdego dnia odkrywać uroki natury - jej kolory i zapachy.
Warto dodać, że Puck - w porównaniu z innymi nadmorskimi miejscowościami - może pochwalić się bogatą historią oraz licznymi zabytkami. Warto tu powiedzieć choćby o najstarszym na Bałtyku porcie (z IX w.) czy też rynku miejskim, który zachował swój dawny, średniowieczny układ. Oprócz atrakcji o walorach historycznych, znajdziesz tu sporo niespodzianek dla dzieci, jak np. park linowy z licznymi przeszkodami na palach i drzewach czy tez skatepark, a w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - kręgielnię, ściankę wspinaczkową czy salę zabaw.

Najbliższa okolica:
Dodajmy, że inwestycja usytuowana jest nieco oddalona od centrum miasta (o 0,7 km), co zapewnia z jednej strony błogi spokój i odpoczynek od wakacyjnej fali turystów, z drugiej natomiast - daje możliwość korzystania z bogactwa miejskiej infrastruktury. W odległości jednego kilometra od inwestycji znajduje się kilka sklepów spożywczych (Lidl, Żabka, Biedronka), a nieco dalej również Centrum Handlowe Arkadia. Dodajmy, że do najbliższego przedszkola tutejsi młodzi mieszkańcy mają zaledwie 260 m, a do szkoły podstawowej - 670 m. Dzięki temu oszczędzisz czas na ich codzienne podwożenie.

Komunikacja:
Puck, położony między dwoma dużymi ośrodkami miejskimi, Trójmiastem i Helem, zachwyca swoją kameralnością i niezwykłym urokiem. Warto powiedzieć zwłaszcza o bliskim położeniu Gdyni, która zlokalizowana jest zaledwie 30 km od niego. Z łatwością można dotrzeć do niej zarówno autem, jak i komunikacją miejską - w odległości pół kilometra zlokalizowana jest stacja PKP oraz PKS. Dodajmy, że w po samym Pucku można przemieszczać się autobusem linii nr 1.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego - dodatkowo płatne:
- miejsce w hali garażowej 34 000 PLN
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65508473

Aktualizacja: 11.12.2023

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
+48 730 208 101 Zadzwoń
Wróć do góry