Komfortowy dom w pięknej okolicy - Mondo

Deweloper: Inwesting

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 9

Komfortowy dom w pięknej okolicy - Mondo

Cena

2 490 000

  • Liczba pokoi
    6
  • Rok budowy
    2024 r.
Adres
Gdańsk Morena
Jasieńska
Cena za m2

11 800,95

Rodzaj nieruchomości
Dom bliźniak
Termin wydania
Sierpień 2024
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
211 m2
Typ ogrzewania
Gazowe z rekuperacją
Powierzchnia działki
733 m2


Przestronny dom położony na dużej działce, składający się z części dziennej o łącznej powierzchni ponad 45m, w skład której wchodzi salon z jadalnią i aneksem kuchennym, ponadto mamy do dyspozycji 5 pokoi (18, 18, 15, 11 i 8m), 3 łazienki, spiżarnię oraz pomieszczenie techniczne.
Dom zaopatrzony w duży garaż na 2 samochody oraz ogród o ekspozycji południowo-wschodniej. 

A to wszystko w pięknym położeniu bezpośrednio sąsiadującym z przyszłym Parkiem Stolema.

Odwiedź MONDO, wejdź do naszych domów i przekonaj się czy to jest miejsce, którego szukasz!
OPIS INWESTYCJI:

W ramach inwestycji  MONDO  realizujemy 19 komfortowych willi miejskich, zaprojektowanych w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wolnostojącej, rozplanowanych na dwóch kondygnacjach (parter i I piętro) o łącznej powierzchni od 195m do 254m. Domy posiadają przestronne ogrody, posesje zaopatrzone są w ogrodzenia, dojścia, podjazdy i bramy wjazdowe.

W ramach całej inwestycji powstaje też infrastruktura osiedlowa z wygodnymi dojazdami, chodnikami, oświetleniem zewnętrznym i urokliwą zielenią.

Zaprojektowaliśmy indywidualne ogrzewanie każdego domu z piecem wielofunkcyjnym gazowym oraz systemem odzysku ciepła - rekuperacją, standard instalacji oraz zastosowane urządzenia umożliwiają podłączenie pompy ciepła oraz paneli fotowoltaicznych.
Ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz wentylacja nawiewno-wywiewna z systemem rekuperacji zapewnia komfort użytkowania pomieszczeń mieszkalnych przy optymalnych kosztach ogrzewania.
We wszystkich oknach zamontowane są zintegrowane rolety, które stanowią również zabezpieczenie termiczne. Wszystkie okna posiadają szklenie 3-szybowe oraz montowane są w systemie "ciepłego parapetu".
Przy wyjściu do ogrodu szerokie, przesuwne drzwi tarasowe typu HS.


Domy są konstrukcyjnie osobnymi budynkami, dbając o komfort akustyczny, dodatkowo pomiędzy wzniesionymi obok siebie budynkami zastosowaliśmy wypełnienie z materiału izolacyjnego.
W każdym domu znajduje się wygodny garaż dla dwóch samochodów.


Założeniem tej inwestycji jest możliwość dostosowania domu do potrzeb mieszkańców, a więc proponujemy między innymi wykonanie aranżacji ścian działowych z punktami instalacji wewnętrznych zgodnie z indywidualnym projektem.W pierwszym etapie realizujemy 7 domów: 4 w zabudowie bliźniaczej (nr 3, 4, 5 i 6) oraz 3 w szeregowej (nr 7, 8 i 9), każdy posiadający sześć pokoi, trzy łazienki, pomieszczenia pomocnicze oraz garaż dla dwóch samochodów.
Termin oddania domów I etapu: I kwartał 2024r.


Drugi etap, którego budowę już rozpoczęliśmy to realizacja 5 domów: 4 w zabudowie bliźniaczej (nr 10, 11, 13 i 14) i jedynego na osiedlu domu wolnostojącego nr 12.
Termin oddania domów II etapu to II kwartał 2024r.Zalety domów MONDO:
- Świetna lokalizacja – bliskość terenów zielonych oraz Stawu Wróbla a jednocześnie pełna infrastruktura usługowa, edukacyjna i komunikacyjna (autobus, PKM, tramwaj),
- Spore posesje zapewniające komfort przestrzenny i duże ogrody,
- Domy dwukondygnacyjne to wygoda dostępu do pomieszczeń – poruszamy się tylko pomiędzy parterem i I piętrem,
- Elegancki, klasyczny projekt dopełniony materiałami szlachetnymi,
- System rekuperacji – odzysku ciepła, przygotowanie do montażu paneli fotowoltaicznych wraz z pompą ciepła,
- Ogrzewanie podłogowe w całym domu,
- Wygodne i przestronne wnętrza, możliwość własnej aranżacji,
- Dodatkowa duża przestrzeń strychowa (nieużytkowa i nie liczona w powierzchni) dająca możliwości magazynowe,
- Ostatnia linia zabudowy sąsiadująca z terenami zieleni chronionej, przeznaczonymi na realizację tzw. Parku Stolema, Jasieńskiej Łąki oraz terenu ochronnego Potoku Siedlickiego.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65443629
  • Data wyróżnienia: 18.09.2023
  • Data wprowadzenia: 08.09.2023
Wróć do góry