Leszczynowy Park - mieszkanie 3.B.14 - Osiedle z własnym parkiem - Jasień

Deweloper: Domesta
Gdańsk Szadółki
Leszczynowa
1 2022 35.83 m2
359 876,50 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
13
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 13
Cena
359 876,50
 • Liczba pokoi
  1
 • Piętro
  4 piętro
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Szadółki
Leszczynowa
Cena za m2
10 044
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
31-10-2022
Nr oferty
2789
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
35,83 m2
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Piwnica
 • Internet
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Leszczynowy Park to wyjątkowe osiedle zlokalizowane w dzielnicy Jasień, w Gdańsku. Inwestycja składa się z sześciu budynków oraz ponad 16 000 m2 zieleni. W jej skład wchodzą 252 ustawne mieszkania wraz z przestronnymi balkonami lub prywatnymi ogródkami. Budynki posiadają 4 oraz 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień gwarantuje ciszę i spokój wraz z doskonałym dostępem do centrum miasta. Niesłabnąca popularność dzielnicy, uczyniła ją jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji do zamieszkania. Niewątpliwym atutem jest niewielka odległość (5 km) od centrum miasta oraz od trójmiejskiej obwodnicy. Doskonale rozwinięta infrastruktura usługowa pozwala na załatwienie wielu spraw życia codziennego w najbliższym sąsiedztwie. Obecna sieć połączeń transportowych gwarantuje łatwą komunikację z całym Trójmiastem. Okoliczny Park przy Orlim Gnieździe jest świetnym uzupełnieniem osiedlowego kompleksu parkowego o tor rolkowy oraz ścieżkę dla biegaczy. Dodatkowo, w bliskim sąsiedztwie osiedla planowana jest rozbudowa zagospodarowania wokół Zielonego Stawu. Miejsce ma zostać wzbogacone o park, plac zabaw oraz strefy spotkań sąsiedzkich.

Komunikacja

Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, który m.in. łączy inwestycję z przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM Jasień), skąd odjeżdżają pociągi w stronę Portu Lotniczego, Gdańska Wrzeszcza oraz Gdyni. Całość pobliskiej infrastruktury komunikacji miejskiej zapewnia wygodne połączenie z całym Obszarem Metropolitalnym. Do Obwodnicy Trójmiasta można dostać się już w 4 minuty, natomiast Śródmieście oddalone jest o 12 minut jazdy autem. W niedalekiej przyszłości planowana jest również rozbudowa trasy (Nowa Warszawska) wraz z linią tramwajową, ścieżką rowerową oraz ciągiem pieszym.

Edukacja

W najbliższej okolicy Leszczynowego Parku znajdują się 3 placówki edukacyjne na szczeblu szkolnym – Szkoła Podstawowa nr 6, 12, 85 oraz wiele punktów przedszkolnych. Dodatkowo, w najbliższej przyszłości planowana jest realizacja żłobka oraz przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla.

Sklepy i usługi

Okoliczna infrastruktura usługowa jest znakomicie rozwinięta. W sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, restauracji oraz kawiarni. Zapewniona jest też bliskość obiektów medycznych – centrum rehabilitacji oraz przychodnia znajdują się w niedalekiej odległości od inwestycji. Dzięki swobodnemu dostępowi do Śródmieścia ułatwiony jest również dostęp do miejsc kultury – teatrów, kin, bibliotek czy klubów.

Sport

Zewnętrzna siłownia oraz ścieżka zdrowia zlokalizowane na terenie inwestycji stwarzają idealne warunki do uprawiania sportu na łonie natury. Dodatkowo, pobliski Park przy Orlim Gnieździe to znakomite miejsce dla miłośników sportów biegowych oraz jazdy na rolkach. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowany jest również klub fitness oraz tradycyjna siłownia.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Oferty z inwestycji Leszczynowy Park

Ogłoszenie premium

356 007 zł

Aktualizacja: 13 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

352 137 zł

Aktualizacja: 13 godzin temu
Ogłoszenie premium

371 088 zł

Aktualizacja: 13 godzin temu

Wszystkie oferty

Ogłoszenie premium

436 133 zł

Aktualizacja: 13 godzin temu
Ogłoszenie premium

444 520 zł

Aktualizacja: 13 godzin temu
Leszczynowy Park - mieszkanie 3.B.14 - Osiedle z własnym parkiem - Jasień

Oferta, którą oglądasz

Leszczynowy Park - mieszkanie 3.B.14 - Osiedle z własnym parkiem - Jasień

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie premium

Dział Sprzedaży Domesta Sp. z o.o.

586704... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Szadółki
Leszczynowa

Leszczynowy Park

Lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowej, a jednocześnie do natury - w okolicy osiedla znajdują się zagospodarowane zbiorniki wodne oraz tereny zielone: w parku przy Orlim Gnieździe znajduje się tor rolkowy...

Zobacz opis inwestycji
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 364 dni (do 04.12.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64247041
 • Data wyróżnienia: 26.11.2021
 • Data wprowadzenia: 29.04.2021
 • Aktualizacja: 04.12.2021
Zapytaj o ofertę
Zadzwoń E-mail