Gdańsk Śródmieście 100.86 m2 1 361 610 zł
obserwuj
Skontaktuj się
  • Numer oferty: 65465827
obserwuj
Ogłoszenie podstawowe
Więcej zdjęć 20
Lokal 101 m2 nad Motławą, Apartamenty Chlebova: zdjęcie 92465583
Lokal 101 m2 nad Motławą, Apartamenty Chlebova: zdjęcie 92465569
Lokal 101 m2 nad Motławą, Apartamenty Chlebova: zdjęcie 92465570
  • Galeria
  • Mapa

Lokal 101 m2 nad Motławą, Apartamenty Chlebova

Rodzaj nieruchomości Biuro
Dodatkowe informacje
  • Nieruchomość inwestycyjna

Szukasz lokalu handlowo-usługowego albo biurowego nad brzegiem Motławy w atrakcyjnej cenie? Inwestycyjnie czy na potrzeby własne? Biuro, handel i usługi... w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Chlebova"... w budynku business lounge, fitness, taras widokowy... Wszystko w granicach Starego i Młodego Miasta Gdańsk! Zapraszam!

Na sprzedaż lokal o powierzchni 100,86 m2 w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Chlebova" przy ul. Stępkarskiej 7, z możliwością zakupu dodatkowego, sąsiadującego lokalu o powierzchni 136,62 m2 (łącznie 237 m2). Nieruchomość położona nad brzegiem rzeki Motławy w granicach Starego i Młodego Miasta w Gdańsku, w miejscu dawnej fabryki chleba "Germania Brotfabrik". Budynek 6-piętrowy z 2021 r. Niepowtarzalny klimat tworzą odzyskane, historyczne elementy wkomponowane w projekt oraz galeria zdjęć gdańskich mistrzów fotografii umieszczona na korytarzach.

W budynku dostępna sala business lounge do spotkań biznesowych, pomieszczenie fitness, sala zabaw dla dzieci. Dodatkowym atutem jest znajdujący się na dachu dostępny dla pracowników oraz klientów taras z widokiem na Stare Miasto, Stocznię, rzekę Motławę... okoliczne inwestycje na wyspie Ołowianka... Muzeum II Wojny Światowej... Poczujesz, że jesteś w centrum Gdańska!

Lokal może pełnić funkcję m.in. handlowo-usługową, biurową, sportowo-rekreacyjną, medyczną - bez funkcji lokalu gastronomicznego. Aktualnie w stanie deweloperskim. Przygotowane miejsce na centralę wentylacyjną / klimatyzator na dachu budynku. Lokal znajduje się na parterze i jest dwustronny - strona południowa i północno-zachodnia. Wejścia z obydwu stron (od strony parku i od ulicy Stępkarskiej) umożliwiające podział lokalu na dwie mniejsze. Znajdziesz zastosowanie dla takiej funkcjonalności w swojej działalności biznesowej?

Podana cena jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT 23 %. Dostępna dokumentacja projektowa.

Jeżeli planujesz zakup lokalu pod swoją działalność biznesową, nie znajdziesz lepszej oferty w okolicy - nie tylko ze względu na lokalizację ale także ze względu na atrakcyjność inwestycyjną lokalu... cena 13.500 zł/m2! Czy wiesz jakie ceny podobnych lokali oferowane są w okolicy? Czy wiesz jakie są plany rozwoju tej części Gdańska?

Zapraszam do rozmowy i na prezentację lokalu!

Mariusz Stoltmann
tel. +48 721721... Wyświetl numer
m...@freed... Wyświetl e-mail"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Czytaj więcej

W pobliżu

Numer ogłoszenia: 65465827

Aktualizacja: 05.02.2024

Zgłoś

Zapytaj o ofertę
721-721-052 Zadzwoń
Wróć do góry