Lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej

Lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej

669 000 zł
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2020 r.
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 11
Cena
669 000
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2020 r.
Adres
Gdańsk Kiełpino Górne
Otomińska 
Cena za m2
6 445,09
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
Ln333608929
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
103,80 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
107 m2
Dodatkowe informacje
 • Ogródek
 • Miejsce parkingowe

Treść ogłoszenia

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową, kameralną inwestycję deweloperską, domów jednorodzinnych bliźniaczych, dwu lokalowych, realizowanych przy współpracy doświadczonych inżynierów, projektantów i wykonawców, z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły.
Domy zlokalizowane w Gdańsku Kiełpinie Górnym, dzielnicy niezwykle atrakcyjnej pod wieloma względami.
W dobie coraz bardziej dynamicznego tempa życia mieszkanie w tej lokalizacji staje się coraz bardziej pożądane ze względu na możliwość wytchnienia po pracy w ciszy i spokoju, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i jednocześnie blisko centrum.
Kiełpino Górne, to miejsce o zabudowie jednorodzinnej i wielu terenach rekreacyjnych sprzyjających miłośnikom aktywnego trybu życia i terenów zielonych. W pobliżu Trójmiejski Park Krajobrazowy z licznymi szlakami pieszymi i ścieżkami rowerowymi. Niedaleko także Jezioro Otomińskie .
Wyjątkowo cicha i spokojna okolica zapewniająca bezpieczne i komfortowe życie poprzez dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.
W dzielnicy przedszkola i szkoła ( w dzielnicy obok kolejna nowa szkoła pozytywna z basenem), liczne osiedlowe, dobrze zaopatrzone sklepiki, ośrodek zdrowia i w pobliżu Lidl, Biedronka, centra handlowe Auchan, Le Roy Merlin , Decathlon, Park Handlowy Matarnia i wiele innych.
Łatwy i szybki dostęp do centrum, innych dzielnic Trójmiasta, Obwodnicy i lotniska.
Realizowany projekt to cztery lokale o nowoczesnej architekturze, o zróżnicowanych metrażach i komfortowym układzie. Domy dwukondygnacyjne bez skosów i z możliwością zagospodarowania poddasza, z ogródkami i miejscami postojowymi. Każdy lokal ma przygotowane wyjście pod kominek. Zwarta i prosta konstrukcja domów zapewnia niskie koszty utrzymania.
Budynek 1 z miejscami postojowymi naziemnymi, Budynek 2 z garażami.
Domy oddawane w stanie deweloperskim. Przewidywany termin odbioru to III Q 2020 roku.
Gorąco polecamy Państwu tę inwestycję, w której modny design i wysokie standardy wykończenia doskonale komponują się z otoczeniem i czynią to mini osiedle wymarzonym miejscem do zamieszkania.
Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania szczegółowych informacji i oczywiście na prezentację i wizję lokalną.
Pełna i kompleksowa obsługa transakcji, pomoc w uzyskaniu finansowania z możliwością ochrony zadatku.__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

W pobliżu

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

475 000 zł

Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

949 000 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

649 000 zł

Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

388 000 zł

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie podstawowe
883705... Zadzwoń
Urszula Lubieńska
Adres
Gdańsk Kiełpino Górne
Otomińska 
Ważne jeszcze 332 dni (do 02.07.2021)

Skontaktuj się

Polityka prywatności
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
 • Numer ogłoszenia: 63414733
 • Data wyróżnienia: 28 lipca 2020
 • Data wprowadzenia: 13 maja 2020
 • Aktualizacja: 2 lipca 2020
 • Wyświetleń: 295
 • Wyświetleń na liście: 3 851
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS