Lokal usługowy Zajezdnia Wrzeszcz!

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Cena
620 000
  • Piętro
    Parter
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Grudziądzka 6
Cena za m2
12 301,59
Rodzaj nieruchomości
Lokal usługowy
Termin wydania
III kwartał 2021r.
Liczba pięter w budynku
7
Powierzchnia
50,40 m2
Dodatkowe informacje
  • Miejsce parkingowe

Treść ogłoszenia

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 50,40 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe przy ul. Grudziądzka 6 we Wrzeszczu (5 km od centrum Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.
Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem, a Zaspą.
Tym, co wyróżnia osiedle jest atrakcyjna lokalizacja. Jest atutem dla osób ceniących spokój i bliskość plaży, a także dla tych, którzy za kluczową wartość uznają sprawny dojazd do centrum miasta
Inwestycja będzie mieściła się w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Rozbudowana sieć drogowa oraz komunikacyjna zapewnią szybki i komfortowy dojazd do gdańskiego Śródmieścia, centrum biznesowego w Oliwie, Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej.
Zajezdnia Wrzeszcz to idealna lokalizacja dla osób aktywnych fizycznie i dbających o zdrowie. Zarówno wewnętrzna siłownia, tereny zielone, jak i udogodnienia dla rowerzystów obejmujące: punkty naprawy rowerów oraz zadaszone stojaki rowerowe, to rozwiązania, które ułatwią uprawianie wszelkiego rodzaju sportu.
To wielofunkcyjne miejsce, które będzie zaspokajało wszystkie potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla znajdą się sklepy, restauracje, place zabaw, siłownia – wszystko czego potrzeba do wygodnego życia. Inwestycję będzie wyróżniał dodatkowo industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART oraz lobby z portierem. Osiedle to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi.
  • Numer ogłoszenia: 62568051
  • Data wyróżnienia: 12 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 28 maja 2019
  • Aktualizacja: 28 maja 2019
  • Wyświetleń: 53
  • Wyświetleń na liście: 5 246