Mieszkanie 109.84 m² Gdańsk Zaspa

Deweloper: Robyg
Ogłoszenie standardowe
Gdańsk Zaspa
Jana Pawła Ii
4 109.84 m2
obserwuj
Napisz
obserwuj
7
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 7
Zapytaj o cenę
  • Liczba pokoi
    4
  • Piętro
    5
Adres
Gdańsk Zaspa
Jana Pawła Ii 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
109,84 m2
Dodatkowe informacje
  • Balkon

Treść ogłoszenia

Sea Salt powstanie przy al. Jana Pawła II. Najbliższe otoczenie inwestycji zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury dzielnicowej, co oznacza wygodę codziennego życia. Są tu szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, restauracje, markety czy placówki medyczne, w tym szpital.

Dodatkowo z budynku spacerem będzie można dotrzeć do największego parku w Trójmieście - parku im. Ronalda Reagana oraz plaży i molo. Taka lokalizacja umożliwia korzystanie na co dzień z uroków życia w nadmorskiej lokalizacji.

Komfort zamieszkania w tym miejscu poprawia także dostępność komunikacji miejskiej. Niedaleko jest stąd do przystanku SKM, a linie tramwajowe i autobusowe przebiegają samą al. Jana Pawła II lub obok.

Sea Salt to jeden budynek w kształcie litery U, który będzie miał zróżnicowaną wysokość. Powstaną tu mieszkania o układzie od jednego do czterech pokoi, przy czym największe apartamenty będą miały ponad 110 m kw. Dodatkowo mieszkańcy korzystać będą z przeszklonych i obszernych balkonów, loggii, tarasów oraz ogródków przyległych do mieszkań na parterze.

Mimo, że nowy budynek powstaje w otoczeniu istniejącej zabudowy architekci starali się, by widok za oknami wprowadzał do wnętrz przestrzeń i zieleń. Wewnętrzne strefy zielone obejmują różnorodną roślinność, place zieleni, ławki oraz oświetlone miejsca do wypoczynku. Przewidziano tu także łąki kwietne oraz wspomagające małą retencję ogrody deszczowe.

W budynku znajdzie się reprezentacyjne lobby wejściowe, nad bezpieczeństwem czuwał będzie system monitoringu. Energia na potrzeby części wspólnych budynku (w tym oświetlenie LED) pozyskiwana będzie z fotowoltaiki. Powstaną tu także miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych oraz punkty naprawy rowerów i stojaki rowerowe.

Mieszkania w budynku będą miały podwyższony standard: lokale będą miały 2,7 m wysokości - to nieco więcej niż przewiduje standard, a także ponadstandardowej wysokości okna akustyczne i parapety z konglomeratu marmurowego. W budynku przewidziana została wentylacja mechaniczna, a zapewniające oszczędności zarządzanie oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniach zapewni stosowany we wszystkich inwestycjach tego dewelopera system Robyg Smart House by Keemple.

Projekt inwestycji powstał w pracowni B1 Architekci.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Zobacz inne oferty od Robyg

Mieszkanie 86.83 m² Gdańsk Jasień

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 miesiące temu

Mieszkanie 86.96 m² Gdańsk Jasień

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 miesiące temu

Mieszkanie 81.39 m² Gdańsk Jasień

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 miesiące temu

Mieszkanie 75.73 m² Gdańsk Jasień

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 miesiące temu
Mieszkanie 109.84 m² Gdańsk Zaspa

Oferta, którą oglądasz

Mieszkanie 109.84 m² Gdańsk Zaspa

Zapytaj o ofertę

Robyg

Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Zaspa
Jana Pawła Ii 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 277 dni (do 04.01.2024)
  • Numer ogłoszenia: 65158543
  • Data wprowadzenia: 04.01.2023
  • Aktualizacja: 04.01.2023