Mieszkanie Nowe Kolibki I2.2.1

Deweloper: Invest Komfort
Ogłoszenie mini
Gdynia Orłowo
Bernadowska
4 2024 135.8 m2
obserwuj
Skontaktuj się
Zdjęcie 1 / 20

Mieszkanie Nowe Kolibki I2.2.1

Zapytaj o cenę
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2024 r.
Adres
Gdynia Orłowo
Bernadowska 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
135,80 m2
Typ ogrzewania
Centralne ogrzewanie z własnej kotłowni gazowej
Dodatkowe informacje
 • Miejsce parkingowe
 • Aneks kuchenny
 • Podjazd dla niepełnosprawnych
 • Ochrona
 • Komórka lokatorska
 • Osiedle zamknięte

Nowe Kolibki powstają w Orłowie, blisko granicy z Sopotem. Miejsce to znajduje się blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, ale jednocześnie panuje tu cisza i spokój jak na przedmieściu. Zaledwie kilka kroków jest stąd do lasu pełnego tras pieszych i rowerowych, niewiele dalej na plażę. Nieopodal powstającego osiedla znajduje się także rozbudowana galeria handlowa oraz przystanek SKM.

Osiedle to kameralny, otoczony zielenią kompleks budynków mieszkalnych. Mają one zaledwie trzy kondygnacje. Architektura, jak i koncepcja wykończenia części wspólnej budynków mają korespondować z otaczającą je zielenią. Mieszkańcy parterów mogą korzystać z własnych ogródków. Balkony mieszkań na pierwszym i drugim piętrze są oszklone. Mieszkańcy wybranych lokali na najwyższych kondygnacjach mają do dyspozycji prywatne tarasy dachowe, z których rozciąga się widok na zatokę i las.

Pod budynkami powstają hale garażowe skomunikowane windami z kondygnacjami mieszkalnymi. Całe osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, dostęp na nie będzie ograniczony. Na osiedlu powstała strefa rekreacyjna (siłownia, sauna, sala klubowa) dostępna tylko dla mieszkańców. Na zewnątrz powstał plac zabaw dla dzieci oraz zielona strefa wypoczynku dla dorosłych.

Osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

Inwestycja realizowana jest etapami.W pierwszym, ukończonym do końca 2018 roku, etapie inwestycji powstały trzy budynki, w sumie 51 mieszkań w układzie od dwóch do pięciu pokoi.

Realizacja drugiego etapu inwestycji rozpoczęła się w październiku 2018 roku i zakończyła się w II kwartale roku 2020. Powstało tu kolejne pięć budynków, a w nich 84 mieszkania o powierzchni od 46 do 153 metrów kwadratowych i od dwóch do pięciu pokoi. Ta część osiedla będzie architektoniczną kontynuacją wcześniej powstałego etapu.

W 2022 zakończono trzeci etap inwestycji. W ramach tego etapu powstały cztery budynki, w których przewidziano lokale w układzie od dwóch do pięciu pokoi i metrażu od 45,3 do 153 metrów kwadratowych.

W trakcie realizacji jest czwarty etap osiedla. Do końca 2024 powstanie kolejne 7 budynków. Zamieszkać będzie tu można w lokalach o powierzchni od 46,5 do 153,1 m kw.

Za projekt kubaturowy osiedla odpowiada Roark Studio, wnętrza części wspólnych i klatek schodowych zaprojektowała pracownia Pote Architekci, a przestrzeń zieloną zespół RS Architektura Krajobrazu.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Zobacz inne oferty od Invest Komfort

Mieszkanie Opacka Apartamenty B2.2.4

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 godziny temu

Mieszkanie Okrzei A2.1.5

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 godziny temu

Mieszkanie Gdańsk Brabank Apartamenty F.5.2

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 godziny temu

Mieszkanie Okrzei A1.2.1

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 godziny temu
Mieszkanie Nowe Kolibki I2.2.1

Oferta, którą oglądasz

Mieszkanie Nowe Kolibki I2.2.1

Zapytaj o ofertę

Invest Komfort

586200... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia Orłowo
Bernadowska 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 364 dni (do 30.09.2024)
 • Numer ogłoszenia: 65300063
 • Data wprowadzenia: 27.04.2023
 • Aktualizacja: 02.10.2023
Zadzwoń E-mail
Wróć do góry