Mieszkanie w Sercu Gdyni - Sentosa Park - A7 - 72,52 m2

Mieszkanie w Sercu Gdyni - Sentosa Park - A7 - 72,52 m2

899 248 zł
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2021 r.
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 14
Cena
899 248
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2021 r.
Adres
Gdynia Działki Leśne
Pomorska 
Cena za m2
12 400
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
2021
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
72,52 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Aneks kuchenny
 • Kablówka
 • Podjazd dla niepełnosprawnych
 • Światłowód
 • Komórka lokatorska
 • Osiedle zamknięte

Treść ogłoszenia

Lokalizacja inwestycji 
Adres inwestycji (budynki są zlokalizowane na skrzyżowaniu dwóch ulic): ul. Pomorska 24, 26 lub ul. Nowogrodzka 19 B,C,D

Poszukując wyjątkowego miejsca na realizację nowego projektu deweloperskiego, po raz kolejny zdecydowaliśmy się na atrakcyjną pod wieloma względami Gdynię. Doceniane przez społeczeństwo miejskie jak i środowisko zewnętrzne miasto, otwiera przed mieszkańcami szeroki wachlarz możliwości biznesowych, rozrywkowych. jak i kulturowych.
Nadmorskie miasto ciągle rozbudowuje się, zachowując przy tym równowagę pomiędzy przestrzenią zieleni i powstającą infrastrukturą. Potwierdzeniem zrównoważonego rozwoju jest wysoki poziom czystości powietrza oraz liczne nagrody i tytuły, które na przestrzeni lat otrzymało miasto. Dzielnica Działki Leśne, w której zlokalizowana jest inwestycja Sentosa Park, znajduje się w centralnej części Gdyni i jest jedną z młodszych dzielnic miasta. Dużym atutem tego terenu jest jego wyjątkowo atrakcyjne położenie, gdyż spora część Działek Leśnych znajduje się w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Wybierając się na spacer, w przeciągu 15 minut dotrą Państwo do Skweru Kościuszki, a stamtąd blisko jest do Bulwaru Nadmorskiego, Akwarium Morskiego, Kina Studyjnego czy Muzeum Marynarki Wojennej.
Mieszkańcy Sentosa Park będą mieli możliwość korzystania z potrzebnych usług nie oddalając się specjalnie od miejsca zamieszkania, gdyż w promieniu 500 m znajdują się istotne świadczenia. Zaczynając od instytucji kształcenia takich jak żłobki, przedszkola i szkoły, poprzez apteki, sklepy, kina, usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Dla bardziej wymagających, w odległości ok 1,3 km znajduje się Galeria Riviera.

Projekt Sentosa Park
Zastanawiając się nad wyborem nazwy dla inwestycji zlokalizowanej przy ul. Pomorskiej i Nowogrodzkiej w Gdyni, skupiliśmy się przede wszystkim na otoczeniu oraz klimacie samego osiedla. Sentosa Park w wolnym tłumaczeniu oznacza harmonię i spokój. Kierując się znaczeniem wspomnianych haseł, zaprojektowano przestrzeń części wspólnych jak i bezpośrednie otoczenie budynków. Głównym celem projektantów było dobranie rozwiązań, które z jednej strony będą cieszyć oko nawet najbardziej wymagających klientów, a z drugiej, zadowolą tych stawiających na praktyczność i funkcjonalność.
Sentosa Park jest pod wieloma względami atrakcyjnym projektem, na który składa się 5 budynków mieszczących w sobie 38 funkcjonalnych apartamentów o powierzchniach od 36 m² do 161 m². Dodatkowo, na parterze budynków zlokalizowanych od ulicy Pomorskiej, będą dostępne 2 lokale usługowe o powierzchniach ok. 132 m² każdy.

Standard wykończenia
Jasne wykończenie ścian i podłóg przestrzeni wspólnych będzie kontrastowało z ciemnym odcieniem okładzin kamiennych umieszczonych na wybranych ścianach oraz panelami o fakturze drewna, które z pewnością ocieplą atmosferę kletek schodowych. Całość będą spajały złote elementy dekoracyjne w postaci m.in. lamp, co jeszcze bardziej podkreśli prestiż wykończenia inwestycji.
W oferowanym standardzie wykończenia mieszkań znajdą Państwo między innymi: wyszpachlowane oraz pomalowane na biało ściany, wylewkę betonową gotową do ułożenia podłóg, wysokiej jakości atestowane drzwi antywłamaniowe, drewnianą stolarkę okienną i balkonową oraz osprzęt teletechniczny i elektryczny. Mieszkania będą posiadały instalację: centralnego ogrzewania, zasilanego z sieci miejskiej, wodno-kanalizacyjną oraz wentylację mechaniczną.

Otoczenie
Spacerując po terenie inwestycji, będą mogli Państwo podziwiać oryginalnie zaprojektowaną zieleń miejską i oświetlenie. Niezależnie od pory dnia, mieszkańcy będą mogli czuć się spokojnie, ponieważ dbając o ich bezpieczeństwa, zaprojektowano ogrodzenie osiedla oraz monitoring.

Komunikacja
W celu ułatwienia komunikacji, w każdym budynku zaprojektowano cichobieżne windy, które będą dojeżdżać do poziomu -1, na którym zlokalizowany będzie garaż podziemny. Na kondygnacji hali podziemnej, oprócz miejsc postojowych, będzie można przechowywać rzadziej używane przedmioty, rowery lub wózki dla dzieci, gdyż dla każdego mieszkania zaprojektowano komórki lokatorskie.
Sprawne przemieszczanie się po Trójmieście zagwarantują trolejbusy i autobusy, których przystanki znajdują się ok. 3 min od Sentosa Park. Dodatkowo do dyspozycji jest Szybka Kolej Miejska, której lokalizacja stacji sprzyja dotarciu do takich miejsc jak: obfitujące w kulturę kaszubską Kartuzy, Kościerzyna, Wejherowo, lotnisko, czy pozostałe istotne części aglomeracji Trójmiejskiej. Najbliższy przystanek SKM znajduje się około 1 km od inwestycji.

Kupując mieszkanie w Sentosa Park, proszę zwrócić uwagę na fakt obligatoryjnego zakupu miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej. 

W pobliżu

Oferty z inwestycji Sentosa Park

Ogłoszenie premium

Cena

609 116 zł

Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

598 614 zł

Aktualizacja: 2 dni temu

Wszystkie oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

490 627 zł

Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Ogłoszenie premium

Cena

490 627 zł

Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

432 588 zł

Aktualizacja: 9 miesięcy temu
Ogłoszenie premium
66...... Zadzwoń
Joanna i Alina
Adres
Gdynia Działki Leśne
Pomorska 
Ważne jeszcze 10 dni (do 23.07.2020)

Skontaktuj się

Polityka prywatności
obserwuj to ogłoszenie

Sentosa Park

Inwestycja powstaje w bliskiej centrum lokalizacji i w dzielnicy o rozwiniętej infrastrukturze. W otoczeniu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe. Do dworca w Gdyni, a zatem także na przystanek SKM można dojść w...

Zobacz opis inwestycji
Zobacz dane kontaktowe
budros.pl
 • Numer ogłoszenia: 63156663
 • Data wyróżnienia: 10 lipca 2020
 • Data wprowadzenia: 8 stycznia 2020
 • Aktualizacja: 14 maja 2020
 • Wyświetleń: 349
 • Wyświetleń na liście: 14 258
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS