Mieszkanie z balkonem i tarasem E1 4/-1, Myśliwska 24, 46,72 m²

Deweloper: Budros
Gdańsk Morena
Myśliwska 24
2 2021 46.72 m2
595 680 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
16
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 16
Cena
595 680
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  Parter piętro
 • Rok budowy
  2021 r.
Wirtualny spacer
Zobacz
Adres
Gdańsk Morena
Myśliwska 24 
Cena za m2
12 750
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
I kwartał 2023
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
46,72 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Taras
 • Woda
 • Kanalizacja
 • Siła
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Aneks kuchenny
 • Kablówka
 • Światłowód
 • Komórka lokatorska
 • Rowerownia
 • Nieruchomość inwestycyjna
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Myśliwska 24

Inwestycja będzie składała się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których stworzono 68 mieszkań, od kawalerek po mieszkania 5-cio pokojowe, o powierzchni od około 30 do 100 m2. W każdym budynku zaprojektowano cichobieżne windy. W podziemnych halach garażowych przewidziano miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie przeznaczone do przechowywania wózków i rowerów. 


Standard wykonania

Koncepcja aranżacji części wspólnych nawiązuje do natury – na wybranych ścianach znajdą się motywy roślinne i okładziny w kolorze drewna. Posadzki klatek schodowych zostaną wykończone eleganckim gresem, a wydzielone korytarze przy mieszkaniach wyłożone wykładziną dywanową, która z pewnością zapewnią wysoki komfort akustyczny.
Standard wykończenia mieszkań obejmuje m.in. okna drewniane z pakietami trzyszybowymi, wytynkowane, wyszpachlowane i wymalowane jednokrotnie na biało ściany, zamontowane parapety, grzejniki, osprzęt elektryczny oraz drzwi wejściowe klasy C. Balkony i tarasy wykończone gresem. 


Bezpieczeństwo

Wszyscy wiemy, jak ważny jest spokojny sen. Bezpieczeństwo mieszkańców inwestycji „Myśliwska 24” zapewnią drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie oraz szyby i okucia antywłamaniowe w mieszkaniach na najniższej kondygnacji. Osiedle będzie monitorowane, a dostęp do terenu inwestycji od ulicy Myśliwskiej będzie ograniczał szlaban. 


Balkony, tarasy

Komu nie marzy się kawa wypita na tarasie w piękny, słoneczny dzień? Większość mieszkań będzie posiadała przestronne balkony lub tarasy o powierzchniach nawet do 87 m2. To dodatkowa przestrzeń, która, w zależności od upodobań, może stać się wypełnioną roślinami namiastką ogrodu, przyjemnym kącikiem do lektury na wygodnej kanapie lub miejscem do spotkania z rodziną czy przyjaciółmi. 


Hale garażowe i komórki lokatorskie

Inwestycja będzie posiadała podziemne hale garażowe, w których duża liczba miejsc parkingowych umożliwi mieszkańcom zaparkowanie więcej niż jednego samochodu. Rzeczy, które nie zmieszczą się w mieszkaniu, można gromadzić w jednej z przestronnych komórek lokatorskich, znajdujących się na poziomach -1 i -2. 


Przestrzeń wspólna

Na ostatniej kondygnacji w obu budynkach znajdą się ogólnodostępne tarasy, gdzie za pomocą roślin i mebli wypoczynkowych zostanie stworzona strefa rekreacji i spotkań towarzyskich dla mieszkańców inwestycji „Myśliwska 24”.
Dla komfortu mieszkańców przewidziano pomieszczenie wózkarni – rowerowni na poziomie -2. Dostęp do części wspólnych umożliwi nowoczesny system dostępu w formie elektronicznych kart dostępu. 


Zbiornik wodny

Dodatkową możliwość spędzenia wolnego czasu przewidziano w południowej części osiedla – w pobliżu zbiornika wodnego, wokół którego znajdzie się przestrzeń do wypoczynku. 


Plac zabaw

Mieszkańcy inwestycji „Myśliwska 24” będą korzystać z placu zabaw znajdującego się w głębi osiedla, który zostanie zmodernizowany, przez co Państwa pociechy będą mogły w bezpieczny i aktywny sposób korzystać ze świeżego powietrza. 


Okolica

Centralna lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do takich atrakcji Gdańska jak na przykład zbiornik wodny przy stacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Jasień, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, wielofunkcyjnej przestrzeni rekreacyjnej Multipark Morena, realizowanej z Budżetu Obywatelskiego, czy Starego Miasta. 


Inteligentny dom

Dla osób ceniących komfort i wygodę przewidziano możliwość wykupienia dodatkowego wyposażenia mieszania w postaci pakietu Inteligentny Dom, który za pomocą smartfonu lub tabletu umożliwi zdalne sterowanie: ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Oferty z inwestycji Myśliwska 24

Ogłoszenie premium

596 227 zł

Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie premium

596 625 zł

Aktualizacja: 9 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

593 640 zł

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wszystkie oferty

Ogłoszenie podstawowe

426 355 zł

Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Ogłoszenie podstawowe

426 355 zł

Aktualizacja: 10 dni temu
Mieszkanie z balkonem i tarasem E1 4/-1, Myśliwska 24, 46,72 m²

Oferta, którą oglądasz

Mieszkanie z balkonem i tarasem E1 4/-1, Myśliwska 24, 46,72 m²

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie podstawowe
Prezentacja wideo
Sprzedający oferuje możliwość prezentacji wideo za pośrednictwem np. Skype, WhatsApp.

Joanna i Lucyna

662231... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Morena
Myśliwska 24 

Myśliwska 24

Okolica, w której powstanie inwestycja, jest rozwinięta infrastrukturalnie. Są tu żłobki i przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, punkty usługowe, restauracje i siłownie. Do dużej galerii handlowej można dojść w czasie spaceru. Dobrą...

Zobacz opis inwestycji
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 49 dni (do 27.01.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64371784
 • Data wyróżnienia: 20.10.2021
 • Data wprowadzenia: 12.07.2021
 • Aktualizacja: 02.11.2021
Zapytaj o ofertę
Zadzwoń SMS