Murapol Osiedle Novelo Gdańsk 1.A.2.01

Deweloper: Murapol
Gdańsk Ujeścisko
Jagiełło
3 53.4 m2
obserwuj
Napisz
obserwuj
6
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 6
Zapytaj o cenę
  • Liczba pokoi
    3
  • Piętro
    2
Adres
Gdańsk Ujeścisko
Jagiełło 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
53,40 m2

Treść ogłoszenia

Blisko powstającego osiedla znajduje się przystanek autobusowy, co umożliwi szybki i wygodny dojazd do Śródmieścia Gdańska. Samochodem łatwo można stąd wyjechać także w kierunku obwodnicy Trójmiasta oraz obwodnicy południowej co zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do każdej części Trójmiasta oraz wyjazdu z niego w każdym kierunku.

Niedaleko osiedla Novelo funkcjonuje szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. Rozwojowy charakter dzielnicy sprawia, że infrastruktura usługowo-handlowa szybko powiększa się o kolejne punkty. Większe zakupy zrobić można w pobliskich centrach handlowych.

Naturalne otoczenie inwestycji zapewnia dużo przestrzeni do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, spacerów i jazdy na rowerze. Mieszkańcy będą mogli także spacerować po alejkach pobliskiego Parku Ferbera.

Docelowo osiedle składało się będzie z siedmiu budynków. W pierwszym etapie powstaną trzy z nich ze 179 mieszkaniami - dwa sześciokondygnacyjne i jeden czterokondygnacyjny.

Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe, a cały obszar zostanie zagospodarowany specjalnie zaprojektowaną zielenią. Pojawią się tu oczka wodne z roślinami hydrofitowymi. Nie zabraknie także placu zabaw dla dzieci oraz stojaków dla rowerów.

Do każdego mieszkania na piętrze przynależeć będzie przestronny balkon, a do tych na parterze taras. Parkowanie samochodów, a także ładowanie pojazdów elektrycznych, będzie możliwe na terenie osiedla.

W budynkach oraz mieszkaniach pojawi się szereg rozwiązań ekologicznych, m.in. oświetlenie LED w częściach wspólnych . Dostępne będą tu min. rozwiązania typowe dla domów inteligentnych, tzw. Smart Home. Umożliwi to zdalne sterowanie ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi. W mieszkaniach zainstalowane zostaną pakiety antysmogowe chroniące przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami. System składa się z układu filtrów, które powstrzymają drobnoustroje i alergeny.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Murapol Architects Drive.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

W pobliżu

Zobacz inne oferty od Murapol

Murapol Osiedle Novelo Gdańsk 6.A.1.02

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 19 dni temu

Murapol Osiedle Novelo Gdańsk 3.A.0.02

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 14 dni temu

Murapol Osiedle Novelo Gdańsk 5.A.1.08

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 19 dni temu
Murapol Osiedle Novelo Gdańsk 1.A.2.01

Oferta, którą oglądasz

Murapol Osiedle Novelo Gdańsk 1.A.2.01

Zapytaj o ofertę
Ogłoszenie maxi

Murapol

Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Ujeścisko
Jagiełło 
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 10 dni (do 09.12.2022)
  • Numer ogłoszenia: 65027958
  • Data wprowadzenia: 29.09.2022
  • Aktualizacja: 09.11.2022