NEXO - Puck, ul. Nowy Świat - 39.57 m2

powrót do listy

NEXO - Puck, ul. Nowy Świat - 39.57 m2

392 341 zł
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 20
Cena
392 341
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1
Adres
Puck
Nowy Świat
Cena za m2
9 915
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Gotowe
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
39,57 m2
Typ ogrzewania
Centralne z sieci miejskiej
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda

Treść ogłoszenia

Odbierz klucze już w maju 2020
Trwa sprzedaż II etapu inwestycji NEXO Apartamenty na Klifie.
W ofercie znajdują się apartamenty o powierzchni od 39 m2 do 69 m2, z dużymi ogródkami do 172 m2, przestronnymi balkonami i tarasami o powierzchni nawet do 26 m2.
Przyszli mieszkańcy już w maju będą mogli odebrać klucze do swoich nowych apartamentów i cieszyć się bliskością morza i parku, a także korzystać z licznych atrakcji Pucka.
WYJĄTKOWA LOKALIZACJA
Osiedle NEXO Apartamenty na Klifie umiejscowione jest w Pucku, nad samym brzegiem Bałtyku - 50m od morza i plaży. Miejsce to przyciąga do siebie miłośników sportów wodnych dzięki bezkonkurencyjnym warunkom do uprawiania kite- oraz windsurfingu. Bliskość znanych ośrodków miejskich, takich jak Gdynia, Sopot i Gdańsk, czyni tą inwestycję jedną z najatrakcyjniejszych na tutejszym runku nieruchomości.
NADMORSKA ARCHITEKTURA
Apartamenty NEXO atrakcyjnie komponują się z nadmorskim krajobrazem, nawiązują do najlepszych przykładów nadmorskiego modernizmu. Zieleń parku skrywa dynamiczne bryły budynków, które przywodzą na myśl marynistyczną odmianę modernizmu.
KAMERALNE OSIEDLE APARTAMENTÓW
Mimo swojej okazałości NEXO pozostaje osiedlem kameralnym i przyjaznym mieszkańcom. Stonowana estetycznie architektura otoczona przez kojącą zieleń i sprawiają, że NEXO stanie się wymarzonym domem i miejscem upragnionego wypoczynku niezależnie od pory roku.
WYJATKOWA OFERTA
NEXO oferuje apartamenty z widokiem na Zatokę Pucką o powierzchni od 39 do 69 m2, z dużymi ogródkami do 172 m2, balkonami lub tarasami do 26 m2. W trosce o niezbędne poczucie bezpieczeństwa mieszkańców NEXO zostało ogrodzone i wyposażone w kontrolę dostępu.
WYPOCZYNEK WŚRÓD ZIELENI
Położenie osiedla przy parku gwarantuje wyciszenie i regeneracje sił podczas długich spacerów klifowym parkiem. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z dodatkowych udogodnień w postaci boiska plażowego oraz zielonej przestrzeni wspólnej, wyposażonej w hamaki i trampoliny.
DLA AKTYWNYCH
Tuż przy NEXO swój początek mają szlaki rowerowe, które zasługują na miano jednych z najatrakcyjniejszych w Polsce. Blisko 45 kilometrów malowniczej trasy wzdłuż nabrzeża biegnie przez Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Jastarnię, Juratę, aż po Hel.
Różnorodność okolicznych terenów to także doskonałe miejsce do treningów triathlonistów.
WAŻNE UDOGODNIENIA
Odpowiadając na potrzeby mieszkańców na osiedlu apartamentów NEXO opracowany został projekt zieleni w klimacie nadmorskim z prywatnym terenem rekreacyjnym. Powierzchnie apartamentów wynoszą od 39 do 69 m2, duże ogródki do 172 m2, a na wyższych piętrach balkony do 26 m2.
KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
W trosce o niezbędne poczucie bezpieczeństwa mieszkańców NEXO zostało ogrodzone i wyposażone w kontrolę dostępu, z zewnętrznymi miejscami parkingowymi oraz z podziemną halą garażową.
CERTYFIKAT JAKOŚCI
Terminowość, wysoką jakość zapewnia Generalny Wykonawca - ALLCON Budownictwo. Własne wykonawstwo gwarantuje również sprawnie funkcjonujący system gwarancyjny.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

Cena

1 388 000 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

720 982 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

861 389 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium

Cena

475 767 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie premium
605052... Zadzwoń
Adres
Puck
Nowy Świat
Ważne jeszcze 364 dni (do 26.05.2021)

Skontaktuj się

Polityka prywatności
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
allcon.pl/mieszkania/apart...
 • Numer ogłoszenia: 62443849
 • Data wyróżnienia: 27 maja 2020
 • Data wprowadzenia: 10 kwietnia 2019
 • Aktualizacja: 27 maja 2020
 • Wyświetleń: 753
 • Wyświetleń na liście: 27 014
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS