Nova Lubovidzka "1A" - ekologiczny dom w najlepszej cenie

Deweloper: EkoDeweloper

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 12
Cena
979 000
 • Liczba pokoi
  5
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Szadółki
Lubowidzka 
Cena za m2
8 165,82
Rodzaj nieruchomości
Dom szeregowy
Termin wydania
Grudzień 2023
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
119,89 m2
Typ ogrzewania
Pompa ciepła

Treść ogłoszenia

Nova Lubovidzka to miejsce, w którym wygoda i nowoczesność przenikają się z naturalnym rytmem życia i bliskością przyrody. Ekologiczne osiedle powstaje na ulicy Lubowidzkiej na gdańskim Jasieniu, który jest dobrze połączony z centrum Gdańska, dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz bliskości obwodnicy Trójmiasta łączącej Gdańsk i Gdynię.

Lokal dwukondygnacyjny o łącznej pow. użytkowej 119,89 m2 został zaprojektowany z myślą o rodzinach, a także wszystkich osobach, które potrzebują więcej przestrzeni. Cztery sypialnie, dwie łazienki i osobne WC sprawiają, że codzienne przebywanie w domu będzie komfortowe. Centrum życia stanowi przestronny salon połączony z aneksem kuchennym. Dużym atutem są również przeszklenia – z salonu wprost do ogrodu o pow. 48,78 m2 prowadzą drzwi tarasowe – co sprawia, że w okresie letnim można spędzać czas na świeżym powietrzu. Dom posiadać również będzie garaż jednostanowiskowy, by korzystanie z samochodu było bezpieczne i komfortowe o każdej porze roku.

Realizując proekologiczne wartości naszej firmy, zdecydowaliśmy się na instalację rozchodników na dachach, czyli tzw. zielonych dachów. Rozwiązanie to stanowi naturalną opozycję dla surowej, miejskiej zabudowy i niesie za sobą szereg zalet. Zielone dachy pozwalają obniżyć temperaturę powietrza, niwelują poziom hałasu z zewnątrz oraz pochłaniają szkodliwe pyły i gazy – sprzyjają poprawie jakości życia i dobremu samopoczuciu mieszkańców. Warto wspomnieć również o aspektach technicznych – zielone dachy to lepsza absorpcja wody deszczowej oraz większa trwałość dachu.

Na osiedlu Nova Lubovidzka każdy lokal w standardzie zostanie wyposażony w:
 • pompę ciepła, która zapewni ciepło na potrzeby instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,
 • instalację fotowoltaiczną, która przyczyni się do niższych kosztów energii elektrycznej,
 • inteligentne ogrzewanie podłogowe – które pozwoli na optymalne zużycie energii poprzez automatyczne dopasowanie temperatury do rytmu dnia, zapewniając przy tym komfort i niższe rachunki.
Ekologia, komfort i dobre połączenie z centrum to najważniejsze korzyści, jakie możesz osiągnąć, decydując się na zakup domu na osiedlu Nova Lubovidzka.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64490131
 • Data wprowadzenia: 23.09.2021
 • Aktualizacja: 29.03.2022