Nova Lubovidzka "5D" - ekologiczne mieszkanie w najlepszej cenie

Deweloper: EkoDeweloper

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8
Cena
552 000
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1 piętro
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Szadółki
Lubowidzka 
Cena za m2
8 887,46
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Grudzień 2023
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
62,11 m2
Typ ogrzewania
Pompa ciepła

Treść ogłoszenia

Nova Lubovidzka to miejsce, w którym wygoda i nowoczesność przenikają się z naturalnym rytmem życia i bliskością przyrody. Ekologiczne osiedle powstaje na ulicy Lubowidzkiej na gdańskim Jasieniu, który jest dobrze połączony z centrum Gdańska, dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz bliskości obwodnicy Trójmiasta łączącej Gdańsk i Gdynię.

Wszystkie wnętrza w inwestycji Nova Lubovidzka łączą funkcjonalność i komfort użytkowania. Mieszkanie o pow. użytkowej 62,11m2 składa się z przestronnego salon z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz garderoby. 

Realizując proekologiczne wartości naszej firmy, zdecydowaliśmy się na instalację rozchodników na dachach, czyli tzw. zielonych dachów. Rozwiązanie to stanowi naturalną opozycję dla surowej, miejskiej zabudowy i niesie za sobą szereg zalet. Zielone dachy pozwalają obniżyć temperaturę powietrza, niwelują poziom hałasu z zewnątrz oraz pochłaniają szkodliwe pyły i gazy – sprzyjają poprawie jakości życia i dobremu samopoczuciu mieszkańców. Warto wspomnieć również o aspektach technicznych – zielone dachy to lepsza absorpcja wody deszczowej oraz większa trwałość dachu.

Na osiedlu Nova Lubovidzka każdy lokal w standardzie zostanie wyposażony w:
 • pompę ciepła, która zapewni ciepło na potrzeby instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,
 • instalację fotowoltaiczną, która przyczyni się do niższych kosztów energii elektrycznej,
 • inteligentne ogrzewanie podłogowe – które pozwoli na optymalne zużycie energii poprzez automatyczne dopasowanie temperatury do rytmu dnia, zapewniając przy tym komfort i niższe rachunki.
Ekologia, komfort i dobre połączenie z centrum to najważniejsze korzyści, jakie możesz osiągnąć, decydując się na zakup domu na osiedlu Nova Lubovidzka.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64490873
 • Data wprowadzenia: 23.09.2021
 • Aktualizacja: 29.03.2022