Nowość: wyjątkowy dom miejski (150,5 m2) - Gdańsk, ul. Wielkopolska 2

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11
Cena
895 000
 • Liczba pokoi
  5
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2020 r.
Adres
Gdańsk Łostowice
Wielkopolska 2 
Cena za m2
5 946,84
Rodzaj nieruchomości
Dom bliźniak
Termin wydania
I kwartał 2021
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
150,50 m2
Typ ogrzewania
Gazowe

Treść ogłoszenia

Wyjątkowy dom jednorodzinny EGO (dwukondygnacyjny) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150,5 m2 z ogrodem – Gdańsk, ul. Wielkopolska 2

Dom: 1A
Powierzchnia: 150,5 m2
Ilość kondygnacji: 2
Liczba pokoi: 5
Dodatkowo: ogród / garaż w bryle budynku / pralnia / pomieszczenie gospodarcze

Opis domu EGO:
Parter budynku tworzą: przestronny, słoneczny salon z aneksem kuchennym (35,0 m2) z bezpośrednim wyjściem na zielony ogród (41 m2), korytarz (7,1 m2) oraz wiatrołap (7,3 m2), pomieszczenie gospodarcze (1,8 m2), toaleta (2,2 m2) oraz garaż samochodowy (18,8 m2). Piętro budynku tworzą 4 ustawne sypialnie (11,9 m2, 13,3 m2, 13,6 m2 i 15,7 m2), praktyczny hol (9,0 m2), duża łazienka (6,3 m2) oraz pralnia (1,5 m2).

Opis inwestycji:
EGO to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w bliźniaczej zabudowie, które przygotowujemy w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej. Kameralny projekt osiedla zakłada budowę dwukondygnacyjnych domów miejskich o powierzchni 150,5 m2 z zielonymi ogrodami i praktycznym garażem w bryle każdego budynku.

Domy EGO zaprojektowaliśmy z najwyższą starannością - dzięki temu każde z pomieszczeń jest tu wyjątkowo funkcjonalne i ustawne. Sercem każdego domu EGO będzie przestronny salon o powierzchni 35 m2, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. W EGO zaprojektowaliśmy dodatkowo 4 ustawne sypialnie na piętrze, dużą łazienkę i osobną toaletę. Każdy z domów będzie miał także własną pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze. 

Projektując domy EGO, zadbaliśmy nie tylko o ich funkcjonalność, ale też jego urodę - bryła każdego z budynków pokryta zostanie szlachetnym klinkierem o nasyconej barwie, a dach pokryjemy estetyczną dachówką. W każdym z domów zainstalowana zostanie najwyższej klasy stolarka okienna i drzwiowa, a każdy z ogrodów zostanie zagospodarowany bujną zielenią. Bo domy EGO to miejsce szczególne, miejsce rodzinne. Tu liczy się każdy detal.

Osiedle domów miejskich EGO powstaje w doskonałej lokalizacji – z dala od gwaru miasta, a jednocześnie bardzo blisko jego centrum. Domy powstają przy ulicy Wielkopolskiej, tuż obok ulicy Świętokorzyskiej, będącej głównym ciągiem komunikacyjnym tej części Gdańska. Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, a także – sprawnie i szybko dojechać do trójmiejskiej ulicy Obwodowej. Dzielnica, w której powstają domy miejskie EGO posiada pełną infrastrukturę drogową i miejską - sprawnie działają tu sieci linii tramwajowych i autobusowych, nie brak tu także szkół i przedszkoli. Mieszkańcy tej części Gdańska chętnie korzystają z licznych, działających w dzielnicy Łostowice, sklepów i punktów usługowych.

Domy miejskie EGO powstają w otoczeniu natury i pięknej zieleni - teren osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są liczne miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe.

EGO to miejsce wyjątkowe. Miejsce dla Ciebie i twojej rodziny.
 • Numer ogłoszenia: 63439052
 • Data wyróżnienia: 5 czerwca 2020
 • Data wprowadzenia: 26 maja 2020
 • Wyświetleń: 268
 • Wyświetleń na liście: 23 660