Nowy dom miejski (143,1 m2) z ogrodem - gotowy do zamieszkania!

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 14
Cena
1 150 000
 • Liczba pokoi
  5
 • Rok budowy
  2021 r.
Adres
Gdańsk Łostowice
Wielkopolska 2 
Cena za m2
8 036,34
Rodzaj nieruchomości
Dom bliźniak
Termin wydania
III kwartał 2021
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
143,10 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
101 m2
Dodatkowe informacje
 • Garaż
 • Ogródek
 • Miejsce parkingowe
 • Osiedle zamknięte

Treść ogłoszenia

POZNAJ EGO - NOWOCZESNE DOMY MIEJSKIE
GDAŃSK, UL. WIELKOPOLSKA 2
DOM GOTOWY DO ZAMIESZKANIA!


Wyjątkowy dom jednorodzinny (dwukondygnacyjny) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143,1 m2 z ogrodem o podwyższonym standardzie - Gdańsk, ul. Wielkopolska 2

Lokal: 6B (B6)
Powierzchnia domu: 143,1 m2
Powierzchnia ogrodu: 31 m2
Ilość kondygnacji: 2
Liczba pokoi: 5
Dodatkowo: zielony ogród / garaż w bryle budynku / pralnia / teren ogrodzony i zagospodarowany
Podwyższony standard: ściany szpachlowane, malowane na biało

Opis domu EGO:
Parter budynku tworzą: przestronny, słoneczny salon z aneksem kuchennym (33 m2) z bezpośrednim wyjściem na zielony ogród (30 m2), korytarz (6,9 m2) oraz wiatrołap (6,2 m2), toaleta (2,2 m2) oraz garaż samochodowy (18,9 m2). Piętro budynku tworzą 4 ustawne sypialnie (10,1 m2, 12,5 m2, 13,4 m2 i 15,9 m2), praktyczny korytarz (8,5 m2), łazienka (6,5 m2) oraz pralnia (1,8 m2) i klatka schodowa (4,2 m2).

Zalety inwestycji EGO:
- doskonała lokalizacja blisko centrum Gdańska
- kameralny charakter inwestycji
- funkcjonalny rozkład pomieszczeń
- zielony ogród każdego domu
- gustowna elewacje domu (cegła klinkierowa)
- wysoki standard wykończenia
- przemyślany projekt zagospodarowania terenu.

O inwestycji:
EGO to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w bliźniaczej zabudowie, które przygotowujemy w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej. Kameralny projekt osiedla zakłada budowę 6 dwukondygnacyjnych domów miejskich w I etapie i 14 domów EGO w II etapie. Każdy dom wzbogacony zostanie o zielony ogród i praktyczny garaż w bryle budynku.
Domy EGO zaprojektowaliśmy z najwyższą starannością - dzięki temu każde z pomieszczeń jest tu wyjątkowo funkcjonalne i ustawne. Sercem każdego domu EGO będzie przestronny salon o powierzchni 30 do 35 m2, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. W EGO zaprojektowaliśmy dodatkowo 4 ustawne sypialnie na piętrze, dużą łazienkę i osobną toaletę. Każdy z domów będzie miał także własną pralnię.

Projektując domy EGO, zadbaliśmy nie tylko o ich funkcjonalność, ale też ich urodę - bryła każdego z budynków pokryta zostanie szlachetnym klinkierem o nasyconej barwie, a dach pokryjemy estetyczną dachówką. W każdym z domów zainstalowana zostanie najwyższej klasy stolarka okienna i drzwiowa, a każdy z ogrodów zostanie zagospodarowany bujną zielenią. Bo domy EGO to miejsce szczególne, miejsce rodzinne. Tu liczy się każdy detal.
Teren osiedla EGO zostanie ogrodzony i oświetlony, a wzdłuż budynków wytyczone zostaną ciągi komunikacyjne i piesze.

Osiedle domów miejskich EGO powstaje w doskonałej lokalizacji - z dala od gwaru miasta, a jednocześnie bardzo blisko jego centrum. Domy powstają przy ulicy Wielkopolskiej, tuż obok ulicy Świętokorzyskiej, będącej głównym ciągiem komunikacyjnym tej części Gdańska. Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, a także - sprawnie i szybko dojechać do trójmiejskiej ulicy Obwodowej. Dzielnica, w której powstają domy miejskie EGO posiada pełną infrastrukturę drogową i miejską - sprawnie działają tu sieci linii tramwajowych i autobusowych, nie brak tu także szkół i przedszkoli. Mieszkańcy tej części Gdańska chętnie korzystają z licznych, działających w dzielnicy Łostowice, sklepów i punktów usługowych.

Domy miejskie EGO powstają w otoczeniu natury i pięknej zieleni - teren osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są liczne miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe.

Bo EGO to miejsce wyjątkowe. Miejsce dla Ciebie i twojej rodziny.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64547145
 • Data wyróżnienia: 13.11.2021
 • Data wprowadzenia: 27.10.2021
 • Aktualizacja: 04.11.2021