OdettaPark ETAP II

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8
Cena
1 199 000
  • Rok budowy
    2019 r.
Adres
Gdańsk Zabornia
Stolema 
Cena za m2
7 540,88
Rodzaj nieruchomości
Dom
Termin wydania
Wrzesień 2020
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
159 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
400 m2
Dodatkowe informacje
  • Garaż

Treść ogłoszenia

O NAS
Pragniemy spełniać marzenia osób, które powierzyły nam swoje plany o własnych 4 kątach. Jesteśmy otwarci na dialog oraz potrzeby i wymagania klientów. Działamy tak, aby Wasze plany na nowy dom były bezpieczne i zrealizowane z najwyższą starannością. Wierzymy, że każdy powinien zrealizować swoje marzenia, dlatego nasze inwestycje powstają z myślą o połączeniu najlepszej lokalizacji i jakości wykonania z możliwie najniższą ceną.

O INWESTYCJI
Odetta Park to nowa, prestiżowa inwestycja na mapie Gdańska, zlokalizowana przy ulicy Łabędziej w dzielnicy Zaborrnia. To miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość centrum miasta z potrzebą ciszy i odpoczynku pośród przyrody. 

Odetta Park znajduje się zaledwie 15 minut od centrum miasta i Wrzeszcza. Doskonałe skomunikowanie osiedla zapewnia bliskość ulic: Kartuskiej, Nowolipie i Rakoczego, a także miejskiej komunikacji. Dzięki tak dogodnej lokalizacji można bardzo szybko i wygodnie udać się na zakupy do Galerii Bałtyckiej, czy też na spacer w cieniu kamieniczek Głównego Miasta. Nieopodal inwestycji znajduje się pełna infrastruktura: centrum handlowe, sklepy, restauracje, a także szkoły, przedszkola i obiekty usługowe.

Z drugiej strony, bliskie sąsiedztwo zieleni, terenów rekreacyjny i zbiorników wodnych sprawia, że Odetta Park jest doskonałym miejscem wytchnienia od codziennego zgiełku miasta. Nowoczesne i eleganckie budynki położone są w pierwszej linii brzegowej zbiornika Łabędzia. Cechuje je wysoki standard wykończenia, dbałość o detale i wygodę naszych klientów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów, nasza realizacja charakteryzuje się ponadto wysokim stopniem energooszczędności i trwałości.

Więcej szczegółów: www.odettapark.pl
  • Numer ogłoszenia: 62571973
  • Data wyróżnienia: 5 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 29 maja 2019
  • Aktualizacja: 21 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 814
  • Wyświetleń na liście: 51 497