OdettaPark Etap II

powrót do listy

OdettaPark Etap II

1 199 000 zł
 • Liczba pokoi
  5
 • Rok budowy
  2019 r.
obserwuj to ogłoszenie
Zadzwoń
Zdjęcie 1 / 8
Cena
1 199 000
 • Liczba pokoi
  5
 • Rok budowy
  2019 r.
Adres
Gdańsk Zabornia
Stolema 
Cena za m2
7 540,88
Rodzaj nieruchomości
Dom bliźniak
Termin wydania
03. 2021
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
159 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
400 m2

Treść ogłoszenia

Odetta Park to nowa, prestiżowa inwestycja na mapie Gdańska, zlokalizowana przy ulicy Stolema  w dzielnicy Zabornia. To miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość centrum miasta z potrzebą ciszy i odpoczynku pośród przyrody. 

Odetta Park znajduje się zaledwie 15 minut od centrum miasta i Wrzeszcza. Doskonałe skomunikowanie osiedla zapewnia bliskość ulic: Kartuskiej, Nowolipie i Rakoczego, a także miejskiej komunikacji. Dzięki tak dogodnej lokalizacji można bardzo szybko i wygodnie udać się na zakupy do Galerii Bałtyckiej, czy też na spacer w cieniu kamieniczek Głównego Miasta. Nieopodal inwestycji znajduje się pełna infrastruktura: centrum handlowe, sklepy, restauracje, a także szkoły, przedszkola i obiekty usługowe.

Z drugiej strony, bliskie sąsiedztwo zieleni, terenów rekreacyjny i zbiorników wodnych sprawia, że Odetta Park jest doskonałym miejscem wytchnienia od codziennego zgiełku miasta. Nowoczesne i eleganckie budynki położone są w pierwszej linii brzegowej zbiornika Łabędzia. Cechuje je wysoki standard wykończenia, dbałość o detale i wygodę naszych klientów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów, nasza realizacja charakteryzuje się ponadto wysokim stopniem energooszczędności i trwałości.

O NAS
Pragniemy spełniać marzenia osób, które powierzyły nam swoje plany o własnych 4 kątach. Jesteśmy otwarci na dialog oraz potrzeby i wymagania klientów. Działamy tak, aby Wasze plany na nowy dom były bezpieczne i zrealizowane z najwyższą starannością. Wierzymy, że każdy powinien zrealizować swoje marzenia, dlatego nasze inwestycje powstają z myślą o połączeniu najlepszej lokalizacji i jakości wykonania z możliwie najniższą ceną.
 

W pobliżu

Ogłoszenie premium
536560... Zadzwoń
Grzegorz
Adres
Gdańsk Zabornia
Stolema 
Ważne jeszcze 11 dni (do 20.04.2020)

Skontaktuj się

Polityka prywatności
obserwuj to ogłoszenie

Odetta Park

Odetta Park powstaje blisko Śródmieścia Gdańska. Szybko można dojechać stąd także do Wrzeszcza oraz wyjechać na trójmiejską obwodnicę, a to zapewnia komunikację z całym Trójmiastem i łatwy wyjazd na autostradę. W okolicy inwestycji znajduje się...

Zobacz opis inwestycji
Zobacz dane kontaktowe
odettapark.pl
 • Numer ogłoszenia: 63158551
 • Data wyróżnienia: 7 kwietnia 2020
 • Data wprowadzenia: 8 stycznia 2020
 • Aktualizacja: 7 kwietnia 2020
 • Wyświetleń: 567
 • Wyświetleń na liście: 43 460
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS