Osiedle Beauforta OB/2/1/01

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8
Cena
366 420
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1
Adres
Gdynia Pogórze
Cena za m2
6 000
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
61,07 m2
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Komórka lokatorska

Treść ogłoszenia

KUP MIESZKANIE I ODBIERZ NAWET 4000 ZŁ NA ZAKUPY W MEDIA MARKT

Sprawdź oferty specjalne:
https://www.eurostyl.com.pl/ofertyspecjalne.html?utm_source=trojmiasto.pl&utm_medium=ogloszenia&utm_campaign=OBF&utm_content=bon-4000

Już od dziesięciu lat na terenie Pogórza powstaje nowa dzielnica potocznie nazywana Gdynią Północ. Pierwszym dużym osiedlem w tym rejonie było Osiedle Morskie, którego realizacja zakończyła się w 2015 r. Dopełnieniem tego projektu było osiedle Nowe Morskie, którego wszystkie budynki zostały oddane do użytkowania na początku bieżącego roku. Osiedla Beauforta z założenia będzie nowoczesnym, przyjaznym mieszkańcom i najbardziej prospołecznym osiedlem, które powstanie na terenie rejonu Gdyni Północnej - Pogórza.

Na terenie inwestycji zaplanowano kilkanaście fantastycznych atrakcji umożliwiających zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu wszystkim grupom wiekowym. Od pełnego energii ruchu na świeżym powietrzu po relaks i wyciszenie. Unikalna przestrzeń wspólna będzie zachęcała dzieci do wyjścia na podwórko, a ich rodziców do aktywnego spędzania czasu z pociechami i sąsiadami niezależnie od pogody. Niewątpliwym atutem osiedla będzie Port Beauforta stanowiący zadaszoną wiatę z atrakcjami takimi jak gry zręcznościowe czy stanowiska do gier planszowych. W zielonej części Osiedla Beauforta zlokalizowane będą zewnętrzne udogodnienia dla sportowców - boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna oraz strefę crossfitu. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców przewidziano nietuzinkowe obiekty służące świetnej zabawie na powietrzu: ścianka wspinaczkowa, skate park, tyrolka, pająk z lin oraz ping-pong. Najmłodsi będą mogli aktywni spędzać czas na placu zabaw lub rozwijać swoją wyobraźnię w domku dla dzieci dającym możliwość zabawy także w deszczowe dni. Dodatkowo dla starszej części mieszkańców przewidziano strefę relaksu, która znajdować się będzie bezpośrednio w przy oczku wodnym.

Osiedle wyróżniać będzie kameralna zabudowa nawiązująca pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów oraz przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń publiczna pozwalająca ciekawie spędzić czas na osiedlu bez względu na porę roku. Na terenie inwestycji przewidziano 24 budynki o niskiej zabudowie, których proste i nowoczesne kształty swobodnie wkomponowują się w otaczającą zieleń. Kameralność zamieszkania zagwarantują duże przestrzenie pomiędzy budynkami. Na parterach wybranych budynków znajdować się będą lokale usługowe.

Termin realizacji inwestycji:

Budynek B4, B5 - odbiór lokali IV kw. 2019
Budynek B6, B7 - odbiór lokali I kw. 2020
Budynek B12, B13, B14 - IV kw. 2020

Więcej o inwestycji: https://www.eurostyl.com.pl/osiedlebeauforta.html

Biuro sprzedaży GDYNIA
Ul. Łużycka 8A
81-537 Gdynia

Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
 • Numer ogłoszenia: 61325950
 • Data wprowadzenia: 15 marca 2018
 • Aktualizacja: 26 czerwca 2019
 • Wyświetleń: 3 053
 • Wyświetleń na liście: 139 909