Porto 4-pokojowe mieszkanie O.2M09

Deweloper: Robyg

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Cena
1 129 100
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  2 piętro
 • Rok budowy
  2021 r.
Adres
Gdańsk Letnica
Letnicka 
Cena za m2
12 250,19
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
92,17 m2
Dodatkowe informacje
 • Nieruchomość inwestycyjna

Treść ogłoszenia

PORTO. Nadmorskie apartamenty
Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje. Wystarczy jednak wybrać się na krótki spacer, by wpaść prosto w kolorowy, miejski zgiełk.
Blisko morza, blisko zieleni…
16 eleganckich, minimalistycznych budynków wyłania się z morza zieleni przy ulicy Letnickiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna.
Niewysokie, pięciopiętrowe budynki, z przestrzenią za oknami i piękną panoramą, zanurzone w bujnej okalającej je roślinności, zapewniają kameralną i relaksującą atmosferę. Położone niedaleko Zatoki Gdańskiej, oferują widok na morze a jednocześnie swobodny dostęp do atrakcji aglomeracji miejskiej.
Elewacje wykonane z wysokiej jakości materiałów utrzymane w wyciszonym kolorze plażowego piasku cieszą oczy i koją nastrój. Drewniane tarasy przywodzą na myśl plażowe konstrukcje molo podczas gdy ekskluzywne, dwupoziomowe lobby z portierem zapewnia poczucie bezpieczeństwa.
Eleganckie, przejrzyste niczym lustro wody, szklane tafle balkonowych balustrad i panoramiczne okna, pozwalają światłu wypełnić po brzegi wnętrze apartamentów.
Nastrojowe, przestronne tarasy dachowe i widok na morze oraz ogród, podnoszą poczucie codziennego komfortu.
Swoją przystań w PORTO mają również dzieci. Bogato wyposażone, liczne place zabaw, nawiązujące do nadmorskiego charakteru inwestycji zachęcają najmłodszych do ruchu na świeżym powietrzu i zapewniają im przyjazną i bezpieczną przestrzeń do zabawy.

W ramach oferty mieszkań z tego osiedla przedstawiamy Państwu:
Ustawne  4- pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem o pow. 13,43 m2. W mieszkaniu pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 34,94 m2, hol o pow. 9,47 m2, sypialnia o pow. 14,75 m2, sypialnia o pow. 12,05 m2, sypialnia o pow. 12,05 m2, łazienka o pow. 4,69 m2 i łazienka 4,22 m2.

Standard deweloperski z systemem inteligentnego sterowania mieszkaniem ROBYG SMART HOUSE (w cenie) dający możliwość aranżacji zgodnie z oczekiwaniami Kupującego.  Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej. 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64658466
 • Data wprowadzenia: 11.01.2022
 • Aktualizacja: 23.03.2022